W najnowszym komunikacie, studio Funcom poinformowało, że już niedługo gracze Conan Exiles dowiedzą się nieco więcej na temat planów związanych z tym tytułem.

Dzięki sprzedaży ponad 320 tysięcy egzemplarzy Conan Exiles, studio Funcom w pełni pokryło dotychczasowe koszty związane z produkcja tego tytułu i może ze spokojem snuć plany na przyszłość.

Ostatnie lata Funcom były nieco trudne, ale jest to orzeźwiające widząc jaką popularność zdobywa ta gra. To dopiero początek naszej przygody w Early Access i zrobimy wszystko, aby upewnić się, że Conan Exiles zmieni się w pełnoprawną grę, która będzie mieć coś do zaoferowania zarówno dla nowych, jak i starych fanów zarówno uniwersum Conana, jak i survivali.

Funcom planuje zdradzić swoje plany związane z tym tytułem w czasie tegorocznej konferencji GDC w San Francisco, która to zaczyna się już pod koniec lutego. Gra ta będzie także obecna na targach PAX East w Bostonie, gdzie gracze będą mogli w nią zagrać oraz zakupić komiks Conan Exiles.

Na tą chwilę jednak ekipa Conan Exiles walczy o to by naprawić wiele irytujących błędów, wliczając w to brak oficjalnych serwerów, które to zostały wyłączone tydzień temu, po przedterminowym zakończeniu umowy z poprzednim operatorem. Dobra wiadomość jest taka, że serwery oficjalne są ponownie dostępne, a do tego gracze mają obecnie do wyboru ponad 12.000 serwerów prywatnych.

Oprócz tego studio Funcom udostępniło graczom zestaw narzędzi developerskich, które to pozwolą na stworzenie różnego rodzaju modów do Conan Exiles i umieszczenie ich na Steam Workshop.

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.