Tydzień temu ekipa studia Funcom opublikowała specjalny dziennik developerski, w którym poinformowała fanów tego survivalu, jakie zmiany i nowości dodane zostaną do gry w dniu premiery. Dobra wiadomość jest taka, że część z wymienionych tam funkcji, trafiła już na serwer testowy!

Zanim jednak udacie się na serwer testowy Conan Exiles, aby przetestować nowy system walki, to warto abyście wiedzieli, że jest to nieco starsza wersja niż ta, która pokazywana była w ostatnim czasie. Nowsza wersja systemu walki, wraz z poprawkami po uwagach graczy, trafi na serwer testowy za kilka tygodni. Na serwerze testowym dostępna jest także nowa mapa, jeśli jednak będziecie chcieli zwiedzić nowe biomy (wulkaniczny i tropikalny), to także i one dodane zostaną za jakiś czas. Ogólnie, jest to pierwsza wersja Conan Exiles po zmianach, a wersja premierowa trafi na serwer testowy w późniejszym czasie.

Jeśli wszystko powyżej Was nie zniechęciło i nadal będziecie chcieli wypróbować zmiany na serwerze testowym, to są drobne problemy z dołączeniem i aby wiedzieć, jak to zrobić, warto przeczytać ten komunikat.

Jedną z nowości jaka trafiła na serwer testowy Conan Exiles jest ulepszony system walki, a przynajmniej jego pierwsza wersja. Każdy rodzaj broni ma swoje własne ataki i właściwości, a do tego niektóre z nich umożliwiają przewroty i skoki podczas walki. Gracze mogą biegać z wyciągnięta bronią, kopać i widzą teraz ilość życia przeciwnika.

Warto pamiętać o tym, że nie tylko gracze otrzymali dostęp do nowego systemu walki, ale i przeciwnicy NPC, więc pokonanie ich nie będzie takie proste.

Oprócz tego na serwer testowy trafił odświeżony interfejs gry, system atrybutów, a także okienko ze statystykami postaci. Gracze otrzymali także dostęp do nowego narzędzia – nóż do skórowania, ulepszonego systemu pływania oraz funkcji szybkiego podnoszenia łupów z pokonanych przeciwników.

ŹRÓDŁOFuncom
Poprzedni artykułStudio Funcom anonsuje zapowiedź nowej gry
Następny artykułRzut oka na Drieghan – kolejny region w Black Desert Online