Po długim i nieco zawiłym okresie otwartych beta testów, Dauntless w końcu doczekał się oficjalnej premiery na wszystkich platformach oraz Epic Games Store. Zaledwie w kilka dni po premierze, do gry zalogowało się już ponad 5 milionów graczy i wygląda na to, że liczby te będą jeszcze większe.

Niestety, tak wielkie zainteresowanie nieco zaskoczyło studio Phoenix Labs, które teraz ciężko pracuje nad zwiększeniem ilości i wydajności serwerów, a także zredukowaniem czasu oczekiwania w kolejkach.

Oficjalna premiera Dauntless zbiegła się także z początkiem piątego sezonu polowań „Ciche Ostrza” (Silent Blades), dzięki któremu do krainy Shattered Isles zawitał Moon Blossom Festival, a łowcy behemotów mogą zdobyć szereg nowych nagród, wliczając w to kostium Ninja.

Dodatkowo, dzięki inicjatywie „Jeden Dauntless” użytkownicy mają teraz także dostęp do międzyplatformowego crossplaya z możliwością połączenia kont, dzięki czemu ekwipunek, kosmetyki i postępy w polowaniach są dostępne niezależnie od wybranej platformy.

Jeśli chcecie przetestować swoje umiejętności jako łowca przerażających behemotów, to Dauntless jest tytułem Free-to-Play i można w niego zagrać na PlayStation 4, Xbox One oraz PC (Epic Games Store).

Graliście już w Dauntless? Jeśli tak to dajcie znać, co sądzicie o tej produkcji.

Poprzedni artykułFallout 76 dodaje legendarnego dostawcę, zapowiada Projekt Raj
Następny artykułEkipa The Division 2 nie planuje ułatwiać najazdu, zapowiada sporo poprawek