Dodany dzisiaj dostawca przedmiotów legendarnych z pewnością zmieni postrzeganie zakapturzonych grzebokretów, podczas gdy już w przyszłym tygodniu do Fallout 76 zawita nie jedno, a trzy podziemna laboratoria wypełnione wcale nie takimi milusimi stworzeniami.

Od kilku dni gracze tego sandboxowego MMO mogą korzystać na stacjach kolejowych ze specjalnego stoiska wymieniającego niechcaine legendarne przedmioty na specjalne akcje. I teraz w końcu będzie można je wydać.

Dostawca, którego stanowisko znajdziecie na stacji Berkeley Springs, ma w swojej ofercie szeroki wybór legendarnych przedmiotów, wśród których znaleźć można zarówno pancerze, jak i broń białą czy dystansową. Podczas zakupów będzie można zdecydować, czy wybrany przedmiot ma mieć jeden, dwa czy trzy legendarne atrybuty – jednak będą one losowe. Oznacza to, że chociaż użytkownik zawsze otrzyma przedmiot wybranego typu i o wybranej liczbie gwiazdek, to jego atrybuty będą dobierane losowo. Poza tym ceny w sklepie dostawcy uzależnione są od rodzaju przedmiotu i liczby gwiazdek.

Na przyszły tydzień natomiast studio Bethesda Softworks zapowiedziało dodanie nowej zawartości w postaci wymagającego wydarzenia „Projekt Raj„, a także łatkę 9.5, która to zawierać będzie liczne poprawki.

Pod budynkiem Arktos Pharma skrywany jest najpilniej strzeżony sekret firmy: potężna podziemna placówka badawcza mieszcząca się w trzech jaskiniach laboratoryjnych. Każde z tych laboratoriów posiada własny biom, dzięki czemu można przeprowadzać eksperymenty na różnego rodzaju florze i faunie. Ten w pełni zautomatyzowany ośrodek, ukryty bezpiecznie pod ziemią, uniknął zniszczeń, kiedy 23 października 2077 roku spadły bomby. Choć na powierzchni szerzyło się zniszczenie, prace trwały, a nawet teraz roboty niestrudzenie pracują, aby osiągnąć postawione przed nimi cele firmy.

By dołączyć do tego wydarzenia, należy wejść do budynku Arktos Pharma, położonego w leśnym regionie Appalachów, i użyć windy znajdującej się po prawej stronie, aby zjechać do laboratoriów. Po rozpoczęciu wydarzenia można też przejść do niego natychmiast z mapy, wybierając jego znacznik na mapie.

Podczas wydarzenia, gracze będą przeprowadzać testy na znajdujących się tam stworzeniach, z których tylko nieliczne można uznać za urocze czy też milusie. Znajdujący się tam przeciwnicy będą na poziomie 50 oraz wyższym, więc mogą one być dość ciężkim wyzwaniem nawet dla postaci na wyższym poziomie.

Podobnie jak w przypadku rozczarowująco-łatwych Jam, także i tutaj twórcy Fallout 76 zalecają stworzenie grupy, zanim gracze zmierzą się z tym wyzwaniem.

Poprzedni artykułPierwszy ośmioosobowy najazd w The Division 2 startuje dzisiaj bez funkcji dobierania graczy
Następny artykułDauntless doczekał się premiery i w kilka dni przyciągnął miliony graczy