Ghost Recon Wildlands cieszy się nie słabnącą popularnością wśród graczy, więc Ubisoft stara się jak może by fani byli zadowoleni. Wczoraj ruszył darmowy weekend  z tą strzelanką, a nowo dodane misje zwiastują zapowiedź jej kolejnej odsłony.

Wszyscy chętni mogą do 5 maja za darmo wypróbować Ghost Recon Wildlands na PC i PS4, a w przypadku decyzji o ewentualnym zakupie tej produkcji, postępy zostaną zachowane. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie pod tym adresem.

Wczoraj do gry dodane zostało także darmowe rozszerzenie Operacja Oracle, zawierające dwie nowe misje fabularne, które są dostępne w trybie solo lub kooperacji. Bohaterem jednej z nich jest Cole D. Walker, w którego wcielił się znany aktor Jon Bernthal (Punisher z Netflixa). Co ciekawe, to wygląda na to, że misja ta może być także nieoficjalną zapowiedzią kontynuacji Ghost Recon Wildlans, gdyż zawarte w niej informacje wskazują na zaplanowane na 9 maja wydarzenie.

Używając wskazówek znalezionych w grze, fanom udało się odkryć login (asantos) i hasło (10068) do strony SkellTech, a po ich wpisaniu wyświetla się niepubliczny film z kanału Ubisoft, w którym przedstawione są produkty tej firmy, wliczając w to drony.

Ghost Recon Wildlands jest naprawdę ciekawą produkcją i jeśli nie mieliście okazji wypróbować tej gry, to serdecznie Wam polecam. Od czasu do czasu w nią pogrywam i tak naprawdę nie wiem, czemu o tym do tej pory nie wspominałam…

Poprzedni artykułStrategia Conan Unconquered umożliwi rozgrywkę w kooperacji i oto jak ona wygląda
Następny artykułThe Elder Scrolls Online udostępnia ESO Plus za darmo, czarny wielbłąd do zdobycia