The Elder Scrolls Online bije rekordy popularności w ostatnim czasie – szczególnie w Europie. I to do tego stopnia, że jakiś czas temu, do czasu ulepszenia infrastruktury, twórcy musieli wprowadzić system kolejkowania na serwery.

Teraz nadszedł czas, by wszystkich tych graczy, którzy jeszcze nie zdecydowali się na opłacanie subskrypcji, czy też zakup rozszerzeń, przekonać do wydania pieniędzy. I dlatego też do 6 maja (do godziny 16:00) wszyscy gracze The Elder Scrolls Online uzyskali darmowy dostęp do korzyści wynikających z posiadania ESO Plus – a jest ich naprawdę sporo.

W trakcie tego wydarzenie, gracze zyskają dostęp do:

  • wszystkich DLC (Imperial City, Orsinium, Thieves Guild, Dark Brotherhood, Shadows of the Hist, Horns of the Reach, Clockwork City, Dragon Bones, Morrowind, Wolfhunter,  Murkmire, and Wrathstone);
  • nielimitowanej torby na rzeczy do rzemiosła;
  • podwójnego miejsca w banku;
  • dwa razy więcej miejsca w domach na meble i kolekcje;
  • możliwości pofarbowania strojów;
  • dwa razy więcej miejsca na kryształy do transmutacji.

Oczywiście, prócz tych korzyści, posiadacze ESO Plus otrzymują także co miesiąc 1650 koron, ale bonus ten dotyczy tylko osób opłacających swoje członkostwo.

Maj jest także ciekawym miesiącem jeśli chodzi o nagrody za codzienne logowanie, gdyż za 25 dzień gracze otrzymają czarnego wielbłąda – Verdant Tattoo Shorn Camel.

To na co czekacie? Logować się, wykorzystać wydarzenie z darmowym ESO Plus na zrobienie porządku na Waszych postaciach (o ile nie opłacacie tej subskrypcji), a także na pozwiedzanie miejsc, w których wcześniej nie byliście.

Poprzedni artykułGhost Recon Wildlands za darmo w ten weekend z nowymi misjami
Następny artykułFallout 76 zapowiada aktualizację „Zawsze Wzwyż”: skauci, plecaki i automaty do sprzedaży