Zapowiadana na maj, kolejna olbrzymiasta aktualizacja do Atlas – MMO tworzonego przez studio Grapeshot Games, trafiła w końcu na serwer testowy. Prócz licznych nowości, które mają znacznie uatrakcyjnić rozgrywkę, doda ona także nowe regiony do eksploracji. Tym razem jednak twórcy nie przewidują resetowania postępów postaci oraz wipe serwerów.

Po pierwsze, aktualizacja ta doda do Atlas – prócz lodowego regionu, także nowe wyspy do eksploracji. Wyspy te rozmieszczone zostaną na istniejącej mapie, bez konieczności przesuwania żadnej z obecnie istniejących wysp czy też biomów. Jednak każdej osobie, która pozostawiła dryfujące łodzie w tych regionach, doradzamy by je stamtąd zabrali lub też statki te zostaną uziemione.

Łącznie dodanych zostanie pięć nowych wysp, które będą także domem kolejnego gigantycznego bossa – żółwia Tortugar.

Prócz tego kolejna mega-aktualizacja, doda do Atlas także nowe przedmioty kosmetyczne i bronie, elementy umożliwiające transport większej ilości dóbr, nowe stworzenia, możliwość porzucania i zajmowania łodzi, wsparcie dla gamepadów oraz wiele innych zmian poprawiających jakość rozgrywki.

Wszystkie te elementy dostępne są już na serwerze testowym Atlas i w niedługim czasie udostępnione zostaną na serwerach Live.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułThe Division 2: Walczę, morduję i ulepszam wyposażenie
Następny artykułStarbase pokazuje precyzyjne i wspaniale wyglądające zniszczenia