Na przyszły tydzień, a konkretnie to na 7 maja, twórcy Fallout 76 zapowiedzieli kolejną aktualizację z cyklu Wild Appalachia: „Zawsze Wzwyż„, która to ma dodać wiele interesujących nowości.

Gracze będą mogli dołączyć do skautów-pionierów, odblokować plecaki zwiększające pojemność ekwipunku, cieszyć się możliwością sprzedaży innym graczom znalezionych lub wytworzonych przez siebie rzeczy za pomocą specjalnych automatów, a także zrobić zakupy u nowego legendarnego handlarza.

Już od przyszłego tygodnia użytkownicy Fallout 76 będą mogli dołączyć do nieustraszonej organizacji skautów-pionerów, która to od dawna inspiruje dzieci z Appalachów, ale teraz zmienia swoją filozofię i akceptuje ochotników w każdym wieku. Początkujący skauci będą musieli udowodnić, że pasują do tego trybu życia i zaliczyć wiele aktywności, wliczając w to strzelanie z łuku, gotowanie, czy też słuchanie strasznych historii w Camp Adams po zmroku.

W zamian gracze otrzymają odznaki, które wymienić będzie można na tematyczne łupy mogące ozdobić ich C.A.M.P., a jedną z nagród po zdobyciu rangi potężnego oposa jest pierwszy plecak.

Plecaki to nowe funkcjonalne przedmioty, których będzie można użyć, by zwiększyć przenoszony ciężar. Można je będzie personalizować i modyfikować, tak aby pasowały do stylu ubierania się i były -przydatne podczas kolejnej wyprawy. Kilka z modyfikacji, które będą dostępne to: zwiększona pojemność przenoszenia, opancerzenie zwiększające odporność na obrażenia, a nawet jednostka chłodnicza, która przedłuży czas trwałości dowolnego pożywienia.

Łatka nr 9 doda także osobiste automaty sprzedażowe, których można będzie użyć, by zmienić swój C.A.M.P. w prowizoryczny rynek. Te automaty sprzedażowe pozwolą uzyskać przychód poprzez sprzedaż przedmiotów, które gracz wytworzy lub znajdzie podczas swoich przygód.

Po skonstruowaniu automatu sprzedażowego, można będzie do niego przypisać przedmioty bezpośrednio ze swojej skrytki i wyznaczyć ich ceny w kapslach, a sam automat zostanie oznaczony i widoczny na mapie dla wszystkich graczy. Gdy tylko ktoś kupi jeden z przedmiotów, to wysłane zostanie powiadomienie, a saldo kapsli zwiększy się o uzyskany przychód, który to pomniejszony zostanie o 10% prowizji.

Jeszcze w maju do Fallout 76 zawita nowy legendarny handlarz, który jednak nie używa kapsli, a legendarnych akcji. By pomóc graczom przygotować się na pojawienie tego dostawcy, na stacjach kolejowych znaleźć będzie można automaty do legendarnej wymiany, dzięki którym nie potrzebne już przedmioty legendarne będzie można wymienić na nową walutę. Im więcej gwiazdek, tym więcej akcji i tym więcej legendarnych przedmiotów będzie można zakupić u nowego handlarza.

Prócz tego łatka nr 9 zmieni rankingi w trybie przetrwania, wzmocni broń plazmową, naprawi błędy z wybuchową strzelbą oraz poprawi wytwarzanie amunicji dla miotacza ognia oraz kriolatora. A do tego, już za kilka tygodni, gracze otrzymają dostęp do gablot, dzięki którym będą mogli pochwalić się w C.A.M.P. zdobytymi przez nich przedmiotami, takimi jak figurki, bronie czy też czasopisma.

Poprzedni artykułThe Elder Scrolls Online udostępnia ESO Plus za darmo, czarny wielbłąd do zdobycia
Następny artykułAtlas zdradza plany na maj: nowy region, bronie i większe ładunki
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Powiedziałem sobie że to bedzie patch grać albo nie grać w F76 dalej i bethesda nie zawiodła i znów dała „storyline” składający sie z kilku powtarzalnych questów plus jednego testu na kompie. Tak wiec F76 znika z mojego dysku, mysle że i tak dałem im mnóstwo czasu na poprawe.