PUBG Corp. utworzyło nowe studio – Strinking Distance z siedzibą w Kalifornii (USA), które rozpoczęło prace nad nową grą fabularną osadzoną w realiach PlayerUnknown’s Battlegrounds.

PlayerUnknown’s Battlegrounds to niezmiernie popularna strzelanka z gatunku Battle Royale, która – zgodnie z informacjami podanymi przez Super Data Research, tylko w samym roku 2019 sprzedała prawie 5 milionów egzemplarzy! Wczorajsza aktualizacja do tej gry, dodała potężny pistolet Deagle, amfibię, możliwość chwytania wystających krawędzi podczas skoku oraz system pingowania, a w planach twórców jest ulepszenie wizualne mapy Erangel.

Do zarządzania nowym studiem, PUBG Corp. zatrudniło osobę ze sporym doświadczeniem w branży gier – Glena Schofielda. To były wiceprezydent i manager studia Visceral Games, a także współzałożyciel studia Sledgehammer Games, twórców Call of Duty.

O nowej produkcji nie wiemy zbyt wiele. W ogólnym komunikacie ujawniono jedynie, że ma być to „doświadczenie nastawione na narrację„. Mam jednak szczerą nadzieje, że będzie to przynajmniej kooperacja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here