Survival Green Hell zadebiutował we wczesnym dostępie na Steam w sierpniu 2018 roku i z miejsca podbił serca miłośników tego gatunku gier. Na wrzesień 2019 zapowiedziano oficjalna premierę, a wraz z nią kolejna aktualizację, która wprowadzi sporo nowości.

Do dnia dzisiejszego Green Hell zakupiło ponad 200 tysięcy osób, a do tego w opublikowanym wczoraj raporcie finansowym studia Creepy Jar ujawniono, że ponad 430 tysięcy osób dodało ten tytuł do swojej listy życzeń na Steam. Całkiem niezły wynik jak na pierwszą produkcję tego studia.

Po roku pobyty we wczesnym dostępie oraz wprowadzeniu w tym czasie wielu nowości i zmian, zbliża się czas gdy Green Hell doczeka się oficjalnej premiery, która zapowiedziano na 5 września 2019 roku.

Wraz z premierą do gry trafi także sporo nowości: tryb fabularny, nowe obszary na mapie, mega trudny tryb z perma-death, nowe opcja graficzne, funkcja zużycia i psucia się wielu przedmiotów, nowe zwierzęta i rośliny, a także możliwość wybrania niestandardowych ustawień gier.

Zapowiadany jakiś czas temu tryb kooperacyjny pojawi się dopiero po premierze, a o wersjach na konsole twórcy milczą.

Jeśli zainteresował Was survival Green Hell, to do 9 lipca możecie zakupić go na Steam w niższej cenie.

Poprzedni artykułArcheAge: aktualizacja Echo Hiram już dostępna
Następny artykułAtlas udostępnia tryb singleplayer, zapowiada magazyn dla załóg NPC