Na przyszły tydzień zaplanowano poprawkę rozwiązującą krytyczny problem ze stabilnością i wydajnością serwerów Conan Exiles, który to jest ściśle powiązany z metodą budowania stosowaną przez niektórych graczy głownie na serwerach PvP: nakładające się elementy budynków.

Poprawka ta trafi na serwery oficjalne (na razie PC) we wtorek, 18 czerwca. Po jej wprowadzeniu, wszystkie nakładające się na siebie elementy budynków (elementy zajmujące to samo miejsce), jak i przecinające się fundamenty ogrodzeń, zostaną usunięte.

Co to oznacza dla istniejących struktur?

Oznacza to, że po włączeniu serwerów, elementy te znikną, a co za tym idzie, wszystkie inne elementy, które były na nich postawione i utraciły stabilność, runą.

Gracze z oficjalnych serwerów stosujący tę metodę budowania, mają teraz kilka dni by poprawić swoje struktury, dzięki czemu nie ulegną one w najbliższy wtorek zniszczeniu.

ŹRÓDŁOForum
Poprzedni artykułNo Man’s Sky: Fani dziękują za „bohaterski wysiłek”
Następny artykułThe Division 2 zdradza termin aktualizacji 4, naprawia karabin Bezlitosny
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
StarAsh

Skoro coś nie jest zabronione (i gra to umożliwia), to jest to dozwolone i nazywanie tego „nielegalnymi strukturami” jest mocno na wyrost, a że się twórcy gry poniewczasie połapali, że sprawia to pewne problemy to już do siebie mogą mieć tylko pretensje.