Od czasu premiery No Man’s Sky w 2016 roku, gra ta przeszła długą drogę. To co na początku okazało się przereklamowanym i przeciętnym tytułem, stało się obecnie jedną z najlepszych kosmicznych gier eksploracyjnych, a to nadal nie koniec.

Jeszcze tego lata do No Man’s Sky trafi kolejna olbrzymia darmowa aktualizacja, która nie tylko znacznie ulepszy aspekty społecznościowe i sieciowe, czyniąc go praktycznie tytułem MMO (chociaż Sean Murray ma dziwne wyobrażenia czym są MMO), ale także doda wsparcie dla gogli VR.

W ramach podziękowania za nie poddanie się po fali krytyki i „bohaterski wysiłek” jaki podjęto przy ulepszaniu tej produkcji, społeczność No Man’s Sky na Reddit w 20 godzin zebrała fundusze potrzebne na zakup  wielkiego billboardu, który w sierpniu zawisnąć ma w bezpośredniej okolicy studia.

Trzeba powiedzieć, że to ładny gest, a studio Hello Games naprawdę zasługuje na uznanie. Chyba w końcu będę musiała zakupić i zagrać w ten tytuł, by osobiście przekonać się, czy rzeczywiście jest obecnie wart tych zachwytów.

6 KOMENTARZE

  • Widać się nie dało – ale nie oni pierwsi i nie ostatni. Są większe studia i bardziej znane gry, które zaliczyły o wiele większe wtopy. 😉

 1. Nooo Kinya, tyle artykułów wysmarować o tej grze i jeszcze w nią nie zagrać….. trochę obciach 😉

   • Niedługo na Steamie czerwcowe obniżki – też kupiłem dużo taniej – będzie okazja do nadrobienia zaległości.
    Rozumiem, że do kupna The Division 2 przymierzałaś się od 2016-tego roku? 🙂

    ps
    Na GOG’u jest teraz za 107,59

 2. W sumie – słusznie. Trzeba przyznać, że początek byl koszmarny. Delikatnie mówiąc. Dzisiaj to zupełnie inna gra – niemal taka, jaka miał być według reklam. I to jest imponujące. Więc ten banner należy się jak psu buda po całym tym hejcie. Jak uczciwie, to całkowicie.

Comments are closed.