Studio Funcom świętuje kolejny rekord sprzedaży, jaki pobił Conan Exiles. Gra ta sprzedała się już w ilości 1,4 miliona egzemplarzy i pobiła dotychczasowego rekordzistę tego studia  Age of Conan: Hyborian Adventures, które to MMO zadebiutowało w 2008 roku.

Aby uczcić to osiągnięcie, studio Funcom zamieściło także nowy zwiastun Conan Exiles, pokazujący piękno i niebezpieczeństwa tego świata.

Twórcy Conan Exiles zapowiedzieli także kolejne rozszerzenie jakie zadebiutuje już w sierpniu – Klejnot Zachodu. Podobnie jak poprzednie rozszerzenie – Imperium Wschodu, także i nowy pakiet wprowadzi do gry mnóstwo nowych elementów.

Tym razem jednak, ekipa Conan Exiles wybrała się na zachód do potężnego królestwa Akwilonii, w którym to pewnego dnia sam Conan wywoła bunt i przejmie władzę. Dzięki nowym obiektom do umieszczania, takim jak wielkie posągi, gliniane kadzielnice i miękkie jedwabne dywany, gracze będą mogli upodobnić swoje domy na Ziemiach Wygnańców do luksusowych łaźni i kupieckich posiadłości Akwilonii.

W skład rozszerzenia Klejnot Zachodu wejdzie:

  • 39 nowych elementów konstrukcyjnych w akwilońskim stylu o cechach identycznych do istniejących elementów poziomu trzeciego.
  • 15 nowych części zbroi podzielonych na trzy zestawy, np. zbroja Czarnych Smoków. Pancerze lekki, średni i ciężki, z których każdy ma także epicką wersję na koniec gry.
  • 9 nowych broni składających się na kompletny zestaw akwilońskiego uzbrojenia. Moc identyczna do broni żelaznej z epickim odpowiednikiem na koniec gry.
  • 5 nowych akwilońskich barw wojennych symbolizujących między innymi władzę lub odwagę.
  • 25 nowych obiektów do umieszczania, w tym harfę i krzesło rajcy.

Ponadto, zespół ciężko pracuje nad kolejna darmową aktualizacją do Conan Exiles, która ta ma zadebiutować jeszcze w tym kwartale. Wprowadzić ona ma system zwierząt domowych, pozwalając graczom na oswojenie prawie wszystkich stworzeń, począwszy od wielbłądów, poprzez pantery, a nawet pająki, które wykorzystać będzie można do ochrony swojej bazy, przenoszenia zasobów i innych rzeczy.

Poprzedni artykułNexon ujawnia zawartość pakietów fundatora dla MapleStory 2
Następny artykułPlac Zabaw znika niedługo z Fortnite Battle Royale, powróci w przyszłości
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Vuko4000

Serwer PVE „Population Mambo” zaprasza dojrzałych graczy Playstation 4 do wspólnej zabawy. Serwer aktualnie opłacony do czerwca 2019 jeśli wzrośnie populacja przedłużymy o kolejny rok istnienie serwera, zwiększymy ilość slotów wszystko dla wygnańców.