Już dzisiaj wieczorem fani Fortnite będą mieć okazję przeżyć kolejne specjalne wydarzenie w tej grze: pierwszy koncert na żywo! Zagra popularny producent muzyczny i DJ – Marshmello.

Widzieliśmy już wiele rzeczy w Fortnite Battle Royale rozgrywających się w czasie rzeczywistym : spadające rakiety, wędrujące purpurowe sześciany, mroźne zaklęcia Lodowego Króla pokrywające mapę śniegiem. Nigdy jednak jeszcze nie mieliśmy do czynienia z koncertem na żywo!

I właśnie dlatego Fortnite Battle Royale od wielu miesięcy nie schodzi z czołówek portali informacyjnych – tutaj zawsze dzieje się coś nowego i fascynującego.

Nawet jeśli nie jesteście fanami muzyki elektronicznej, to i tak powinniście dzisiaj wieczorem wpaść do Przyjemnego Parku w Fortnite Battle Royale by stać się świadkiem tego wydarzenia.

Pamiętajcie jednak, że mogą być problemy z logowaniem, więc warto zalogować się do gry nieco wcześniej.

Wszystko co musicie wiedzieć o tym koncercie

Godzina

Koncert rozpoczyna się o godzinie 20:00 czasu polskiego

Miejsce

Stadion piłkarski w Przyjemnym Parku

Czego się spodziewać

Osoby przeglądające pliki gry odkryły, że najprawdopodobniej w tracie trwania koncertu pojawi się nowy tryb tymczasowy: Impreza w Przyjemny Parku.

Odkryte informacje zdradzają, że w trybie tym będzie można się odradzać, więc nie trzeba się będzie martwić o to, że Was ktoś zabije.

Zapis koncertu

Poprzedni artykułHeat chce podbić serca wielbicieli klimatów Dzikiego Zachodu
Następny artykułThe Division 2: tak wygląda misja PvE
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
JXRaiv

Nie są pierwszymi, którzy wpadli na pomysł koncertu w grze online bo był też np. Aion https://www.youtube.com/watch?v=A_yJ2Npi4Mo – ale definitywnie bardziej mi się podoba wykonanie z Fortnite.