Wygląda na to, że Nuklearna Zima w Fallout 76 tak bardzo przypadła fanom do gustu, że twórcy postanowili bezterminowo wydłużyć beta testy. Ponadto zapowiedziano weekend podczas którego zdobywanie punktów doświadczenia zostanie mocno przyspieszone.

Ogłoszony podczas targów E3 tryb battle royale do Fallout 76Nuklearna Zima, udostępniony został pierwotnie wszystkim graczom i osobom pragnącym wypróbować tę produkcję, jedynie do 17 czerwca. Jednakże studio Bethesda postanowiło zmienić swoje plany, zachować go na stałe i stale ulepszać wprowadzając kolejne aktualizacje.

Jesteśmy zachwyceni reakcją i komentarzami, jakie pojawiły się w tym tygodniu odnośnie do Nuclear Winter. Czytanie opisów waszych przeżyć i oglądanie tego, co udostępnialiście, sprawiło nam ogromną przyjemność. Mamy mnóstwo niesamowitych, świetnie zapowiadających się kandydatów na stanowisko nadzorcy! Krypcie 51 się poszczęściło.

Tryb Nuclear Winter cieszy się dużą popularnością, więc postanowiliśmy zachować go w grze i ulepszać aktualizacjami, dlatego dzielcie się z nami opiniami na jego temat. Szykujemy dla was kolejne niespodzianki! Raz jeszcze dziękujemy wam za granie, dzielenie się opiniami i bycie najlepszą społecznością pod słońcem.

To, że wczoraj zakończył się tydzień bezpłatnego dostępu do Fallout 76, wcale nie oznacza końca zabawy. Osoby, które podczas tygodnia darmowego dostępu przekonały się, że nie taki Fallout 76 straszny jak go opisują, mogą jeszcze przez kilka dni zakupić tę produkcję na Bethesda.net i u autoryzowanych dystrybutorów, w cenie obniżonej o 50%.

Natomiast już w najbliższy czwartek (20 czerwca, godz. 18:00) rozpocznie się wydarzenie podwójnych Punktów Doświadczenia w trybie Przygody i Przetrwania. Wydarzenie to potrwa do poniedziałku (24 czerwca, godz. 18:00).

Poprzedni artykułConan Exiles testuje Sanktuarium Warmaker, zmiany we właściwościach i inne rzeczy
Następny artykułThe Division 2: Aktualizacja 4 dodaje Strzelca, badania polowe i zmienia modyfikacje