Dżungla i inne biomy równikowe w Atlas, staną się nieco mroczniejsze w zapowiedzianej kolejnej mega aktualizacji do tego MMORPG. Prócz tego fani spodziewać się mogą nowych wysp, stworzeń, przedmiotów kosmetycznych oraz trybu singleplayer.

Czy to nie dziwne, że twórcy gry, która jeszcze kilka miesięcy temu reklamowała się jako mogąca pomieścić 40 tysięcy użytkowników na jednej mapie, w tej chwili pracują nad wersją singleplayer? Użytkownicy tego trybu będą mieć dostęp do całej zawartości Atlas, wliczając w to ogromniasty świat, wszystkie wyspy i stworzenia. Obecnie trwają pierwsze testy, a docelowo tryb ten ma zostać udostępniony jeszcze tego lata.

Natomiast już w lipcu do gry zawita więcej unikalnie wyglądających wysp, dając graczom więcej możliwości posiadania ziemi, odkrywania i odblokowywania kolejnych osiągnięć. Wśród nich znajdą się ulepszone równikowe biomy, które będzie można także zwiedzać na samodzielnej mapie ISO Blackwood. Fani eksploracji znajdą w tych miejscach mroczne dżungle, jaskinie, porzucone wioski, gospodarstwa, a także niebezpieczne bagna.

Prócz w Atlas pojawią się nowe przedmioty kosmetyczne w postaci kolorowych żagli, a także nowe stworzenia: koty i koniki morskie. Koty znaleźć będzie można w jaskiniach i po oswojeniu staną się idealnym towarzyszem każdego pirata. Prócz tego regularnie dostarczać będą takie rarytasy jak zainfekowane chorobami szczury, które można użyć jako broni biologicznej przeciwko swoim wrogom, oraz myszy, będące składnikiem smakołyku dającego tymczasową odporność szczurzą plagę. Koniki morskie natomiast, będą w miarę łagodne stworzeniami, ale po zaatakowaniu zmieniają się w śmiertelnie niebezpieczne bestie, których trucizna penetruje każdy pancerz.

Poprzedni artykułScum dodaje postacie żeńskie, dyskotekę, zamek oraz… brody
Następny artykułRust dodaje automat do gier i gesty