Pamiętacie jeszcze o Atlas, ciekawie zapowiadającym się survivalowym MMO, gdzie na jednym serwerze miało grać nawet 40 tysięcy osób jednocześnie? No cóż, z tysięcy graczy została garstka, a liczba aktualizacji też spadła prawie do zera.

Po wielu tygodniach milczenia (ostatnie poprawki trafiły do gry w lutym), ekipa ze studia Grapeshot Games, postanowiła zabrać głos. W króciutkim komunikacie podziękowano fanom za dotychczasową nieco problematyczną podróż, a także zapowiedziano, że „przyszłość Atlas jest wypełniona przygodami!”.

W planach twórców jest kontynuowanie rozwijania gry poprzez udostępnianie kolejnych aktualizacji wprowadzających nowe funkcje, elementy, poprawki błędów, a także zmiany balansujące oraz ulepszające rozgrywkę.

A tymczasem dzisiejsza niewielka aktualizacja 405.9 dodaje tylko jedna nową rzecz: płonące bełty do balisty mogące podpalić żagle, które ugasić będzie można tylko poprzez ich zwinięcie, wiadro z wodą lub oswojonego Olfenda, jeśli takowego ma się pod ręką.

Prócz tego zwiększono obrażenia od pochodni i strzał zapalających, zmniejszono wagę słoja z olejem, a także ulepszono drzewko umiejętności i dodano opisy z przydatnymi informacjami do niektórych przedmiotów.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułEkipa The Division 2 zabiera głos w sprawie banów, zapowiada dalsze poprawki
Następny artykułThe Elder Scrolls Online oferuje darmowe granie, startuje z prologiem do Greymoor