Gdy walka o Waszyngton wymaga ciężkiego kalibru, na polu walki pojawiają się Agenci o nowej specjalizacji. Jeszcze w czerwcu do The Division 2 zawita Gunner z minigunem!

Po aktywacji specjalizacji Gunner otrzymuje premię do zbroi w zależności od ilości specjalistycznej amunicji, którą ma przy sobie i przez krótki okres czasu może z łatwością wytrzymać nadchodzące obrażenia, jednocześnie używając swojego miniguna do likwidacji przeciwników. Jest jednak pewien haczyk: gdy minigun jest aktywny, Gunner nie może schować się za osłonę, skakać, ani przetaczać się.

By wywabić przeciwników na otwartą przestrzeń, Gunner ma umiejętność zwaną Banshee, która ignoruje wszelkie osłony i powoduje iż na trafione nią cele nakładany jest status zagubienia. A gry wróg wyjdzie z ukrycia, to jest to doskonała okazja do użycia specjalnego granatu piankowego – Riot Foam, który ich unieruchamia.

Dodatkowo specjalizacja ta dodaje nowe drzewko umiejętności oraz broń boczną P320 XCompact.

Gunner udostępniony zostanie już dzisiaj – 4 czerwca, na publicznym serwerze testowym, a na serwery Live trafi w aktualizacji 4.0, która zaplanowana została na czerwiec 2019.

Podczas gdy pierwsze trzy specjalizacje dostępne są automatycznie po osiągnięciu poziomu 30, by odblokować Gunnera trzeba będzie wziąć udział w specjalnych misjach: pięć etapów specjalnych wyzwań w grze, każdy z własnym zestawem celów i nagród. Dopiero po ukończeniu wszystkich pięciu etapów, gracze uzyskają dostęp do najnowszej specjalizacji.

Aktualizacja 3.1 do The Division 2 – usunięcie exploita

Użytkownicy posiadający przepustkę sezonową na rok 1 do The Division 2, mają natychmiastowy dostęp do nowych specjalizacji. Nadal mogą wziąć w specjalnych wyzwaniach odblokowujących do nich dostęp, ale w miarę kończenia kolejnych etapów otrzymywać będą w nagrodę ekskluzywne przedmioty kosmetyczne: emotki, barwniki, skórki na broń, a także maskę oraz mundur Gunnera.

I jak Wasze pierwsze wrażenie co do nowej specjalizacji?

FAQ

  • Ponieważ gracze posiadający przepustkę maja natychmiastowy dostęp do tej specjalizacji, czy nie tworzy to przewagi w rozgrywce?

Specjalizacje mają zdolności i specjalistyczną broń dostosowaną do konkretnych stylów gry. Choć posiadacze przepustki sezonowej na rok 1 będą mieli natychmiastowy dostęp do nowych specjalizacji, wszyscy gracze będą mogli je odblokować dzięki rozgrywce. Warto pamiętać, że wszystkie specjalizacje mają różne mocne i słabe strony oraz przemawiają do osób lubiących różnych style gry i sytuacje taktyczne.

  • Czy posiadanie przepustki sezonowej na rok 1 to jedyna opcja umożliwiająca natychmiastowy dostęp do tej specjalizacji i zdobywanie nagród kosmetycznych?

Gracze zainteresowani tą specjalizacją i unikalnymi nagrodami kosmetycznymi, mogą je zdobyć zakupując przepustkę sezonową na rok 1 lub też „Pakiet Specjalizacji Gunner” za kredyty, który dostępny będzie w sklepie premium.

  • Czy nadal można otrzymać nagrody kosmetyczne, jeśli ukończyło się specjalne misje na specjalizację bez posiadanej przepustki?

Tak. W dowolnym momencie można zakupić przepustkę sezonową na rok 1, która natychmiast odblokowuje specjalizację (o ile jeszcze jej się nie posiada) oraz przyznaje nagrody kosmetyczne uzależnione od etapu misji na odblokowanie specjalizacji. Nawet jeśli ktoś odblokował specjalizację bez przepustki, to po jej zakupie otrzymuje się natychmiastowy dostęp do wszystkich nagród kosmetycznych wliczając w to mundur.

Poprzedni artykułAtlas wprowadza lodową aktualizację, czasowo obniża cenę
Następny artykułThe Elder Scrolls Online: Elsweyr oficjalne wystartował i oto nowy zwiastun