Ekipa Ashes of Creation powoli szykuje się do uruchomienia zapowiedzianej na ten rok fazy testów Alpha One, a tymczasem studio Intrepid zapowiedziało wznowienie trybu Apocalypse (Battle Royale) oraz zaprezentowało podstawy systemu karawan.

Po raz kolejny twórcy Ashes of Creation podkreślili, iż priorytetem dla nich jest stworzenie unikalnego MMORPG, które swoimi unikalnymi systemami przyciągnie sporą rzeszę fanów. Jednak uruchomionemu kilka miesięcy temu trybowi Apocalypse (battle royale) i jego ogólnemu dostępowi, udało się zidentyfikować kilka krytycznych problemów z obecna wersją gry, które naprawione zostaną jeszcze przez startem Alpha One.

Przez ostatnie miesiące developerzy poprawili wydajność gry, ulepszyli interfejs użytkownika oraz usprawnili walkę i zmiany te należy ponownie przetestować przed pierwszymi wielkimi testami MMORPG. Dlatego też na 20 sierpnia zapowiedziano ponowne uruchomienie serwerów Apocalypse, gdzie zainteresowane osoby będą mogły przetestować wprowadzone zmiany.

Jeśli jednak battle royale nie do końca Was interesuje, to już teraz możecie obejrzeć krótki dokument związany nową funkcją, jaka dostępna będzie podczas Alpa One – karawany włodarzy miast, który mają bezpośredni wpływ na ich rozwój.

Karawany te będą w integralny sposób powiązane z systemem nodów, pozwalając burmistrzom miast na zdobywanie surowców umożliwiających rozwój danego miasta, wysyłanie surowców do innych nodów, czy też nawiązywanie kontaktów dyplomatycznych. Funkcja ta może także wywoływać konflikty pomiędzy miastami, gdyż w tym otwartym świecie każdy śmiałek będzie mógł zaatakować ten karawan.

Prócz tego osoby, które wsparły Ashes of Creation na Kickstarterze, do 23 lipca mogą głosować nad ulubionym małym stworzonkiem, które zgodnie z obietnicą dodane zostaną do gry. Nie wiem jak Wy, ale moimi faworytami są Doggit i Peacat.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułDauntless: Lady Luck czeka na pogromców Behemotów, a wraz z nią fortuna i sława
Następny artykułGhost Recon Wildlands dodaje w ostatnie aktualizacji tryb Mercenaries