Tak jak zapowiadano – demo Ashes of Creation zostanie udostępnione w ten weekend uczestnikom Pax West.

Jeśli z jakichś powodów nie możecie udać się na te targi, bo na przykład odbywają się po drugiej stronie globu, to mam dla Was dobrą wiadomość. Ekipa Intrepid Studio opublikowała krótki materiał filmowy pokazujący aktualny stan gry. W prawie 10-minutowym materiale z narracją, możecie podejrzeć jak wygląda tworzony przez projektantów świat, animacje, a nawet walka.

To nie wszystko. Ekipa Ashes of Creation poinformowała także dzisiaj o dacie rozpoczęcia pierwszych, technicznych Alpha testów tej produkcji, a także o planach dotyczących kolejnych faz. Zła wiadomośc jest taka, że pierwsze beta testy Ashes of Creation zapowiedziane zostały dopiero na 2019 rok.

Mniej niż 3 miesiące po zakończeniu naszej rekordowej zbiórki na Kickstarter z dumą informujemy, że Alpha Zero rozpocznie się 15 grudnia 21017 roku! Jest ona dostępna tylko dla osób zarejestrowanych na naszej stronie, które zostały wybrane w cotygodniowych losowaniach.

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji wesprzeć ten projekt, a chcielibyście zagwarantować sobie dostęp do zapowiedzianych na przyszły rok Alpha testów, to mam dla Was dobre nowiny. Studio Intrepid uaktualniło swój sklep i przez limitowany czas można zakupić specjalne pakiety założycielskie, dające dostęp do Alpha i Beta testów, a także do skórek stworzonych specjalnie z myślą o PAX West.

Węzły reaktywne w Ashes of Creation

Ashes of Creation zdecydowanie jest jedną z produkcji, na premierę której oczekuję z niecierpliwością. Jeżeli i Was zainteresował ten tytuł, to nie zapomnijcie się zarejestrować na stronie, aby mieć szansę na uczestnictwo w Alpha Zero.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.