Na październik zapowiedziano premierę kolejnej odsłony z cyklu Ghost Recon – Breakpoint, zanim jednak to nastąpi, twórcy Ghost Recon Wildlands udostępnili graczom ostatnią aktualizację dodając w nim darmowy tryb Mercenaries, który nieco przypomina battle royale.

Nowy tryb jest formą podziękowania Ubisoftu dla całej społeczności tej gry i zainteresować może osoby lubiące rywalizację. Mercenaries to tryb PvPvE stworzony z myślą o 8 graczach, którzy nie tylko będą walczyć z innymi użytkownikami, ale i wojskami Unidadu.

Każdy z graczy rozpocznie rozgrywkę bez żadnego ekwipunku i będzie musiał znaleźć odpowiednie wyposażenie. Różnicą w stosunku do normalnego trybu PvE jest to, iż w tym trybie nie wydaje się punktów na umiejętności i bonusy wzmacniające postać, ale trzeba znaleźć odpowiednie wyposażenie – wliczając w to kamizelki kuloodporne.

Zadaniem graczy jest zlokalizowanie punktu ewakuacyjnego z helikopterem, który pozwoli opuścić mapę. By miejsce to stało się widoczne dla wszystkich graczy, należy wcześniej włączyć trzy odbiorniki radiowe znajdujące się na mapie.

Co ciekawe, to w trybie tym śmierć nie powoduje eliminacji z rozgrywki, a gracz traci jedynie zdobyty wcześniej ekwipunek.

Wszystkie osoby, które rozegrają przynajmniej jeden mecz Mercenaries w Ghost Recon Wildlands otrzymają w nagrodę strój Samotnego Wilka, ale do zdobycia są także inne przedmioty kosmetyczne.

Poprzedni artykułAshes of Creation ponownie uruchomi tryb battle royale, pokazuje system karwan
Następny artykułThe Division 2 przygląda się systemowi Shepherd, zapowiada zmiany w PvP