Podczas gamescom 2019 firma Tenced zaprezentowała kolejny tytuł, który tworzony jest przez należące do nich studio NExT. Synced: Off Planet to strzelanka łącząca w sobie popularny w ostatnim czasie gatunek battle royale z kooperacją PvE.

Zgodnie ze słowami twórców, Synced: Off Planet zainspirowany został po części The Division oraz World War Z. Każdy mecz będzie ograniczony czasowo, a 48 graczy będzie walczyć o przetrwanie nie tylko z  innymi użytkownikami, ale i hordą ponad 1500 cybernetycznych-zombiaków zwanych Nanos. Celem jest bezpieczne dotarcie do statku powietrznego, który zabiera zwycięzców z tego przeklętego miejsca.

Co ciekawe, ciała zabitych zombiaków nie będą znikać, ale zostawać w miejscu powalenia, co może spowodować powstawanie przeszkód w nieco nieoczekiwanych miejscach. Prócz tego gracze dostaną możliwość zhackowania co niektórych Nanos, dzięki czemu te znajdujące się najbliżej przejdą pod kontrolę użytkownika i przez kolejne 60 sekund będą walczyć po jego stronie, po czym zginą.

Oczywiście gra jest jeszcze w fazie alpha i nawet zaprezentowane podczas targów demo miało kilka problemów technicznych, ale to wszystko pewnie zostanie jeszcze dopracowane. Trzeba powiedzieć jednak, że już teraz Synced: Off Planet prezentuje się ciekawie i może zainteresować osoby znudzone dotychczasowymi standardowymi grami battle royale.

Poprzedni artykułEkipa Conan Exiles ujawnia nowe bronie, banery do PvP i olejki
Następny artykułTwórcy Ashes of Creation w ogniu krytyki, publikują nowy zwiastun rozgrywki
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Pieńkowski

A to ciekawe, bo dokładnie taki sam pomysł mają twórcu Scuma (wiadomo o tym od roku).