Survival Green Hell okazał się wielkim sukcesem dla polskiego studia Creepy Jar. Ale to nie znaczy, że twórcy osiedli na laurach. Do oficjalnej premiery gry zostało jeszcze kilka miesięcy, a ostatnia aktualizacja uczyniła walkę o przetrwanie w amazońskiej puszczy jeszcze bardziej emocjonującą.

Wodna aktualizacja do Green Hell udostępniona została kilka dni temu i wprowadziła wiele nowości, wliczając w to nowe tryby trudności w rozgrywce. „Spacer w Parku” to coś w sam raz dla mnie: nastawienie na eksplorację i budowanie, ale przy tym nadal trzeba uważać gdzie się chodzi. Prócz tego udostępniono tryb o normalnej trudności (Witamy w Dżungli), a także dla prawdziwych hardcorowców (Green Hell).

Ponadto do gry dodano nowy region, a także kilka nowych zwierząt, w tym tajemniczego ślimaka, czerwonego kraba i krokodyla. Fani wędkarstwa w końcu mogą stworzyć wędkę i połowić ryby, a nowe pułapki umożliwią łapanie krewetek.

To druga z zapowiedzianych aktualizacji do Green Hell, a to oznacza, że studio Creepy Jar rozpoczęło już prace nad kolejnymi, które mają ulepszyć system walki i system budowy. Na wiosnę zapowiedziano premierę wraz z udostępnieniem kampanii fabularnej, a także pierwsze darmowe rozszerzenie – tryb kooperacji.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułScum dodaje pojazdy, nowe lokacje i tryb „Zdobądź flagę”
Następny artykułConan Exiles dodaje katanę, ulepsza walkę dystansową, naprawia błędy