The Cycle to dość niezwykła strzelanka tworzona jest przez niemieckie studio Yager. Gra ta łączy w sobie elementy Battle Royale oraz misje znane z MMO, a użytkownicy wcielają się w odkrywców tajemniczej planety Fortuna III.

Patrząc z boku The Cycle wydaje się być standardowym tytułem Battle Royale, oferującym ciekawą oprawę wizualną i akcję rozgrywającą się na planecie wypełnionej wrogą fauną. To co jednak ją wyróżnia, to brak wymuszenia likwidacji innych graczy…

Gracze wyruszają na powierzchnie planety by gromadzić zasoby i wypełniać misje, a interakcja z innymi użytkownikami jest opcjonalna. Można nawet tworzyć tymczasowe sojusze. Wygrywa osoba, która zmieści się w czasie, zbierze surowce oraz wypełni misje, a na koniec bezpiecznie dotrze do statku kosmicznego, który zabierze ją na orbitująca powyżej stacje kosmiczną.

Oczywiście, można też przyjąć taktykę eliminacji innych graczy, ale wtedy kto Wam pomoże w walce ze stworzeniami zamieszkującymi to miejsce?

The Cycle znajduje się obecnie w fazie zamkniętych alpha testów, a sesje testowe odbywają się praktycznie w każdy weekend i dostępne są dla osób, które po zarejestrowaniu się na oficjalnej stronie, otrzymały od studia zaproszenia. Rozpoczęcie beta testów tej produkcji zaplanowane zostało na III kwartał 2019, a do końca roku doczekamy się jej premiery na Epic Games Store.

Jeśli jednak chcielibyście wypróbować The Cycle już teraz to mam dla Was dobrą wiadomość. Dzisiaj o godzinie 15tej, wystartował Open Alpha Weekend, który potrwa do poniedziałku, 8 lipca (godz. 10:00). Wszystkie osoby zainteresowane tym tytułem mogą go w tym czasie wypróbować za pośrednictwem Epic Games Store.

A jeśli chcielibyście wesprzeć studio Yager, to możecie zakupić także jeden z pakietów  fundatorów, które wypełnione są przedmiotami kosmetycznymi, emotkami, walutą premium oraz gwarantują dostęp do alpha i beta testów. Najtańszy z nich – Scout Pack, kosztuje 29PLN.

Poprzedni artykułARK: Survival Evolved: letnie wydarzenie Summer Bash 2019 wystartowało
Następny artykułStarbase zaoferuje arsenał kosmicznych broni i zakręcone walki robotów
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Pomysł ciekawy.