Już w przyszłym tygodniu do Conan Exiles zawita sporych rozmiarów aktualizacja, która między innymi zmieni funkcjonowanie co niektórych broni oraz wprowadzi banery umożliwiające walki PvP na serwerach PvE.

Tego samego dnia udostępnione zostanie także najnowsze płatne rozszerzenie: „Krew i Piasek”. Rozszerzenie to zalicza się także do przepustki sezonowej na rok 2 i wprowadzi nowe przedmioty kosmetyczne, skórki na broń i pancerze, a także elementy budowlane.

W sumie do dyspozycji graczy oddanych zostanie 29 elementów budowlanych, których tematyka nawiązuje do aren. Znajdą się wśród nich między innymi łuki, nowe fundamenty, ściany i dachy. Tak proszę Państwa – nadciąga czas katakumb.

Prócz tego DLC „Krew i Piasek” doda także 19 nowych skórek na bronie oraz trzy nowe pancerze chroniące przed gorącem, które wzorowane są na pancerzach z Age of Conan:

  • Barbarzyński (czerwone dodatki) – pancerz ciężki, dodaje witalność i wytrzymałość;
  • Bear Shaman (z czaszką) – średni, dodaje witalność i siłę;
  • Asasyn (z maską) – lekki pancerz, dodaje celność i siłę.

Darmowa aktualizacja 37 oraz DLC „Krew i Piasek” udostępnione zostaną na wszystkich platformach już 3 września.

Poprzedni artykułStudio Daybreak jednak nie porzuciło prac nad PlanetSide Arena?
Następny artykułScum świętuje urodziny dodając traktor, wiązanie i nowe lokacje
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ragi

Okratowana, brama, barierki i schody są świetne, no i w końcu bazy nie będą kanciaste dzięki łukom i wgłębianiom, aż mi szkoda ze zmieniamy grę 😉 Pancerze i bronie podobają się za każdym razem bo wszystko co nowe jest super 😀 Brakuje mi jeszcze jednego, jak by dali nową mapę, ( nie nowy obszar) tylko caaałą mapę, bo po tylu godzinach spędzonych na niej już nie mogę na to patrzeć 😀

Vanilia Soft

To co dodaja to smiech na sali…Dali by jakis poważny tryb z walkami pvp nawet coś ala Battle Royale:D…I tak jak kolega wyzej wspomniał przydała by sie nowa mapa nawet jako płatne DLC…Na dzien dzisiejszy to wieje w Conan Exiles nudą nawet mozna stwierdzić ze gra zdechła.

Kinya Turbgroszka

Ragi, ale my zmieniamy grę tylko na kilka miesięcy i potem znowu wrócimy do Conana 😀