Rozpoczął się TwitchCon i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ekipa Conan Exiles ujawniał plany na najbliższe miesiące. Co niektórzy graczy będą zachwyceni, inni lekko rozczarowani.

Mimo wielu próśb kierowanych do studia Funcom o nową mapę i nadziei, że być może to jest właśnie ta zapowiadana niespodzianka, zostaliśmy nieco rozczarowani. Developerzy ciężko pracują nad dodawaniem kolejnych nowości i część z nich jest od kilkunastu godzin dostępna już na serwerze testowym, jednak nie jest to nowa mapa.

Na grudzień zapowiedziano wielką darmową aktualizację, która nie tylko doda wierzchowce, ale i możliwość prowadzenia na nich walki. Poniżej pierwszy zwiastun.

Tymczasem na serwer testowy trafiła zaplanowana na października aktualizacja, która doda nowy olbrzymi loch oraz animacje bezczynności dla postaci, zoptymalizuje inventory i wprowadzi wiele poprawek.

W nowym lochu – Wine Cellar (Piwniczka z winami), gracze odkryją mroczne sekrety przeszłości odsłonięte przez chciwych Łowców Reliktów, którzy w swojej chęci zdobycia skarbów obudzili dawno zapomnianą cywilizację.

Podążaj ścieżką odkrytą przez Łowców Reliktów i zwiedź ruiny starożytnego miasta, którego mieszkańcy czcili coś, co powinno zostać zapomniane.

W nowym lochu do zdobycia będą liczne skarby, wliczając w to zupełnie nowe przepisy oraz zasoby potrzebne do wytworzenia nowych pancerzy – na przykład stal khari. Prócz tego gracze będą mogli zdobyć także unikalne bronie oraz stanąć do walki z kilkoma bossami. Ostatni z nich ma być nie lada wyzwaniem.

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o tych zapowiedziach.

Poprzedni artykułThe Division 2 uruchamia wydarzenie Odkrywcy, zmienia system zasobników z odzieżą
Następny artykułDauntless opuścił wczesny dostęp i ruszył z sezonem Aether Unbound
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
StarAsh

Wow. Animacje bezczynności postaci? Czyli co, dłubanie w nosie, drapanie się po tyłku i takie tam? Aż się normalnie nie mogę doczekać… 😉

Ragi

Podejrzewam że ten pancerz będzie na tej samej zasadzie co ten z poprzedniego patcha, czyli, wyrusz 5 razy do dungeonu by uzbierać na tyle dużo stali by wycrafcic pancerz, później pójdź jeszcze z 5 razy by go ulepszyć by uzyskał inny wygląd i staty, a to wszystko popraw kolejnymi 7 wyprawami by mieć na tyle stali by zrobić chociaż po sztuce z każdej broni, ale pod żadnym pozorem nią nie walcz bo jak się popsuje to będziesz znowu zapieprzać do dungeonu 😀

A tak serio to chętnie wrócę do gry(ale też nie na długo) ale tak za 10 takich patchy, pocieszające jest to że ludzie w ankiecie funkomu odnośnie tego co lubią robic w conanie BARDZO często wspominają że woleli by nową mapę, wiec można mieć nadzieje że i tym razem Funcom posłucha swoich graczy….może po diunie.

Ragi

haha, przyznaj ze brakowało ci tego w grze! 😀

StarAsh

Taaa. Mówią, że nadzieja umiera ostatnia.