Lato minęło i gracze Conan Exiles ponownie napływają do gry. Cichy przez ostatnie kilka tygodni serwer BabaGra.pl ożył i szykujemy się na specjalne wydarzenie.

Przez ostatnie kilkanaście dni, dzielny Maciej, właściciel Baru Olimp, budował na pustyni olbrzymiasta piramidę. Jest ona tak wielka, że gdy próbuję odejść nieco dalej, aby zrobić jej porządne zdjęcie, to zawodzi renderowanie niektórych elementów. Zresztą sami oceńcie:

Piramida ta jest unikalna. I to bardzo.

Dlaczego?

Bo jej wnętrze zajmuje wielki i kręty labirynt, wypełniony skarbami!

Przemierzając kręte korytarze, gracze napotkają na swej drodze liczne skrzynie wypełnione skarbami: złotem, obsydianem, gwiezdnym metalem, legendarnymi broniami i różnorakimi drogocennymi surowcami. Osoba, która pokona labirynt w najkrótszym czasie i pierwsza przekroczy drzwi wyjściowe, otrzyma nagrodę specjalną!

Jej wielkie otwarcie nastąpi już jutro, w niedzielę 26 sierpnia, o godzinie 20:00! Zbiórka około 19:45 przed piramidą* i na naszym Discordzie. Zapraszamy!

Dajcie znać w komentarzach czy weźmiecie udział w naszym wydarzeniu i jakie skarby macie nadzieję zdobyć w tym wyścigu.

Wydarzenie to będę także streamować na swoim kanale na Twitch.tv.

A jak przy piramidach jesteśmy, to muszę wspomnieć o kompleksie świątynnym położonym na wodzie, który stworzony został przez klan „Zastałem Jolkę?”. Popatrzcie, jakie cudo udało się stworzyć chłopakom z tego klanu.

*Piramida usytuowana jest na zachód od Nadziei Murieli, na pustyni położonej północ od Przeklętego Miasta.

Poprzedni artykułKilka słów o stanie Fortnite Battle Royale i planowanych ulepszeniach
Następny artykułMapleStory 2 usuwa elementy P2W, zapowiada popremierowe nowości
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sebastian Poohaty Roszak

Ale wyłączysz oczyszczonko jutro?

no pewnie 🙂

Mike Vanilia

Bezsens w Conan Exiles liczy sie napierdalanie niech ktoś najlepiej twórcy zrobią jakąś Arene Pvp albo nawet coś na styl Battle Royal wiem jak to brzmi ale w tej grze wieje tak cholernie nudą że szok a ją kocham i uważam że to najlepsza gra ostatnich lat

Vuko4000

Fakt content poza budowaniem jest beznadziejny.