Nowa aktualizacja trafiła do Waszego ulubionego survivalu Conan Exiles – i to nie byle jaka. Do gry dodano mnóstwo nowości oraz uruchomiono specjalny program, dzięki któremu co niektórzy gracze zarąbią całkiem niezłe pieniądze.

Zacznijmy od nowego programu, czyli Łowcy Exploitów (Exploit Hunters), który to nagradzać będzie graczy za ujawnianie tych najpoważniejszych, wykorzystywanych przez co niektóre osoby exploitów. Twórcy Conan Exiles tak bardzo pragną aby ich produkcja zapewniała zbalansowaną i prawidłową rozgrywkę, że za informacje o exploitach, które wykorzystywane są na serwerach wieloosobowych, nagradzać będzie… aż 500$!

Jeśli chcielibyście mieć szansę na ten zarobek, to wystarczy zgłosić taki exploit poprzez specjalnie w tym celu przygotowaną stronę, podając swoje konto na PayPal, bo tam przekazywana będzie nagroda.

To wróćmy do aktualizacji, która to dodała do gry pierwszą machinę oblężniczą – trebuszet! Dzięki niemu gracze mogą nie tylko zniszczyć fortyfikacje przeciwników, ale i… latać. Oczywiście czynić to możecie, na własne ryzyko 😀

 

 

Oprócz tego dodano dwa rodzaje amunicji dla tej machiny: głazy oraz płonące beczki. Na razie nie wiadomo, kiedy będzie można używać do ostrzału cuchnących trupów poległych przeciwników, ale wiadomo, że jest to w planach.

Oto jakich nowości możecie spodziewać się w Conan Exiles w 2017 roku

Pełną listę zmian znajdziecie tutaj, a poniżej znajdziecie oficjalny film prezentujący trebuszet w Conan Exiles.