Wczoraj ekipa Conan Exiles udostępniła aktualizację 37 na PC i konsole. Prócz nowych broni i zmianach w animacji, dodała ona także banery umożliwiające walki PvP oraz nowe modyfikacje na pancerze i bronie.

Aktualizacja 37 skupiła się na poprawieniu walki. Twórcy zdecydowali się na wprowadzeniu  dwóch nowych broni: krótkiego miecza oraz dwuręcznego wielkiego topora, oraz zmianach w animacjach ataku dla długiego miecza, dwuręcznego miecza oraz włóczni. Dla tych ostatnich zmiany te są dość sporym nerfem.

Ponadto dodano banery PvP umożliwiające walki pomiędzy graczami nawet na serwerach PvE, nowe modyfikacje do pancerzy i broni, które obejmują między innymi egzotyczne olejki, które można zakupić za 5 fragmentów mocy.

Więcej informacji na temat aktualizacji 37 znajdziecie w tym miejscu.

Także od wczoraj osoby lubiące przedmioty kosmetyczne oraz budowanie baz, otrzymały możliwość zakupienia kolejnego DLC: „Krew i Piasek„. W rozszerzeniu tym znajduje się między innymi 29 elementów budowlanych, 15 nowych elementów pancerzy, 19 nowych broni oraz 15 banerów ozdobnych.

Poprzedni artykułArcheAge Unchained: cena, ograniczenia, ArchePass i housing dla każdego
Następny artykułRuszyły beta testy Ghost Recon Breakpoint – czas wykończyć kilka Wilków