Chociaż pierwszy po przerwie program State of the Game poświęcony The Division 2 został w tym tygodniu odwołany (z powodu choroby community managera), to twórcy tej gry i tak postanowili podzielić się planem na wrzesień oraz tematami, jakie będą poruszane.

Od kilkunastu tygodni ekipa The Division 2 ciężko pracuje nad kolejną aktualizacją, a także zmianami, które mają znacznie ulepszyć rozgrywkę. Zmiany te przedstawione zostały w tym tygodniu wybranym członkom społeczności – Elite Task Force (zwanym potocznie ETF), którzy reprezentują różne style rozgrywki, wliczając w to PvE, PvP, solo oraz grupy.

Niestety, wszyscy członkowie ETF podpisali NDA (Non Disclosure Agreement), co oznacza, że nie mogą oni ujawnić żadnych informacji na ten temat. Dobra wiadomość jest taka, że zaplanowane przez twórców oraz zaopiniowane przez członków ETF zmiany, zaprezentowane zostaną już w nadchodzących tygodniach.

Oto czego spodziewać się możecie w najbliższych programach State of the Game:

  • 11 września – Ulepszenie ekwipunku i systemu łupów, które mają sprawić, że będą one bardziej interesujące.
  • 18 września – Zmiany w Mrocznych Strefach i Konfliktach, w szczególności zwiększenie zaludnienia tych miejsc oraz zmiany w sposobie dobierania graczy. Ponadto rozmowa o balansie w PvP oraz nagrodach.
  • 25 września – plany na przyszłość The Division 2.

Jeśli przegapicie State of the Game, które zazwyczaj odbywają w każdą środę o godzinie 17:00, to nie macie co się martwić, bo postaram się opisać przedstawione zmiany.

A według Was, co powinno zostać zmienione w pierwszej kolejności?

Poprzedni artykułPlanetSide Arena: pierwsze spojrzenie na rozgrywkę
Następny artykułPolski Green Hell opuszcza wczesny dostęp i otrzymuje tryb fabularny