Twórcy No Man’s Sky nie zwalniają tempa. Po ostatnich mniejszych łatkach naprawiających wiele błędów, jakie pojawiły się w grze po aktualizacji Beyond, czas na nowości.

Od wczoraj użytkownicy No Man’s Sky mogą wziąć udział w nowym wydarzeniu społecznościowym. W Nexus – nowej strefie społecznościowej dodanej w aktualizacji Beyond , gracze otrzymać mogą dwa rodzaje misji.

Pierwsze z nich nagradzające Quicksilver, dostępne są raz na dzień. Drugie natomiast są bardzo rzadkimi misjami Zaszyfrowanymi, za ukończenie których można będzie zdobyć lukratywne nagrody. Co ciekawe, to twórcy nie zamierzają zdradzić graczom wymagań tych misji, co ma uczynić je bardziej interesującymi.

Ponadto w miarę postępów całej społeczności No Man’s Sky w kończeniu kolejnych misji dziennych, w asortymencie handlarzy pojawią się nowe przedmioty składające się na pełen pancerz Vy’keen.

Prócz tego ekipa ze studia Hello Games ulepszyła optymalizację na PC, poprawiła balans dźwięków w wielu miejscach, usunęła część błędów z Kosmicznej Anomalii i sprawiła, że można usiąść na znajdujących sie w jej dokach krzesłach.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułThe Division 2 ulepsza Strefę Mroku, zapowiada nowy tryb PvP
Następny artykułAge of Conan, Conan Exiles i Conan Unconquered do wypróbowania za darmo