Niezależnie od tego, czy jesteście zapalonymi fanami uniwersum Conana Barbarzyńcy, czy też osoba stawiającą pierwsze kroki w tej popularnej serii, każdy z Was znajdzie coś dla siebie w tytułach studia Funcom.

Aby uczcić serię gier osadzonych w tym uniwersum i zaprezentować wszystkim ewolucję tych tytułów, studio Funcom udostępniło w ten weekend na Steam swoje trzy tytuły do wypróbowania za darmo: Age of Conan: Unchained, Conan Exiles oraz Conan Unconquered. W tym samym czasie, osoby zainteresowane mogą także skorzystać z obniżonych cen przy zakupie gier, jak i licznych rozszerzeń.

MMORPG Age of Conan: Unchained już dawno temu udostępnione zostało za darmo, ale osoby zainteresowane tym tytułem mogą skorzystać ze zniżek przy zakupie pakietów Hyborian Conqueror Collection oraz Ultimate Level 80 Bundle.

Conan Exiles to obecnie najbardziej dochodowy tytuł studia Funcom. Do 23 września osoby zainteresowane tym sandboxem mogą wypróbować go za darmo na Steam oraz zakupić go w cenie obniżonej o 50%.

Do Conannowej paczki dołączył w tym roku także Conan Unconquered – brutalna strategia przetrwania w czasie rzeczywistym. W tym tygodniu gra ta doczekała się sporej aktualizacji, która między innymi dodała nowe scenariusze oraz nowego grywalnego bohatera: Królową Piratów Belit. Do 30 września cena obniżona została o 30%.

A ja nadal czekam na Conan Chop Chop

To kto z Was ma w planach skorzystać z obniżek lub też wypróbować niektóre z tych tytułów?

Poprzedni artykułNo Man’s Sky dodaje nowe wydarzenie i pancerz Vy’keen
Następny artykułRemnant: From the Ashes otrzymało nowy loch – Leto’s Lab