Najnowsza produkcja studia Gunfire Games – Remnant: From the Ashes, podbiła serca graczy i od dnia premiery znajduje się na liście najchętniej ogrywanych tytułów nie tylko na Steam.

Nie ma się więc dziwić, że po takim sukcesie twórcy zamierzają dalej rozwijać ten tytuł i dlatego też już niedługo udostępnione zostaną darmowe aktualizacje. Pierwsza z nich wprowadzi tryb Przygody, a druga Laboratorium Leto.

Już w najbliższy czwartek (12 września) gracze otrzymają dostęp do trybu Przygody, dzięki któremu będą mogli do woli eksplorować wybraną mapę. Tryb ten umożliwi zrestartowanie danego świata, dzięki czemu użytkownicy mają szansę spotkać innych przeciwników i bossów, a także nowe lokacje. Najważniejsze jest jednak to, że tryb ten nie zakłóca postępów w kampanii głównej, a zabicie końcowego bossa pozwala zatrzymać wszystkie zdobyte nagrody.

Tydzień później (19 września) dodane zostaną losowo pojawiające się na Ziemi lochy: Laboratorium Leto. Gracze poznają w tym miejscu historię Leto Apostolakis, naukowca który odkrył jak używać czerwonych kryształów do przemieszczania się pomiędzy wymiarami. Niestety jego eksperyment wymknął się spod kontroli i miejsce to zostało porzucone.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułNo Man’s Sky: w końcu nie żałuję zakupu
Następny artykułConan Exiles: Zwiedzamy Ragingrad – miasto tysiąca zachwytów