Spragnieni jesteście nowych survivali? To dobrze, bo na nieboskłonie pojawiła się zapowiedź Drake’s Odds: Survival gdzie dla odmiany wcielicie się w kosmitów zdobywających Ziemię, począwszy od pięknej wyspy San Tecla.

I jeśli Wam się wydaje, że należąc do technologicznie zaawansowanej rasy bez problemu dacie sobie radę z ludźmi, to oczywiście jesteście w błędzie. W końcu jak sama nazwa wskazuje jest to survival, więc nie będzie łatwo, ale będzie można współpracować z innymi graczami lub też samemu spróbować podbić ten nasz dziwaczny świat.

A, że będziecie początkującymi kosmicznymi najeźdźcami, to trzeba się sporo nauczyć. Całe szczęście ludzkie umysły są podatne na kradzież wiedzy, a do tego – te słabsze – będzie można kontrolować. Zresztą wszyscy wiemy, że kontrola umysłów to główna umiejętność kosmitów, więc nie ma się co dziwić, że będziemy mogli ją wykorzystać na praktycznie wszystkich stworzeniach.

Oczywiście, zwiedzanie Ziemi korzystając ze swojego spodka jest nie do końca dobrym pomysłem – w końcu nie chcemy mieć do czynienia z Facetami w Czerni –  więc  lepiej nastawić się na podróżowanie ziemskimi pojazdami, chociaż od czas do czasu można go użyć i kogoś porwać. Do tego oczywiście będziecie chcieli zbudować sobie jakąś bazę oraz nauczyć się wytwarzać rożnego rodzaju przydatne przedmioty.

Premiera Drake’s Odds: Survival we wczesnym dostępie zapowiedziana została na 2021 rok.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułAshes of Creation ruszyło z testami alfa, zapowiada sprzedaż nowych pakietów dostepu
Następny artykułElder Scrolls Online: Czupurny początek nowych przygód w Tamriel