Kolejna darmowa aktualizacja trafiła na serwery live Conan Exiles. Tym razem studio Funcom dodało nowy dungeon – Wine Cellar, nowe animacje bezczynności dla postaci i sporo usprawnień związanych z optymalizacją.

W nowym lochu – Wine Cellar (Piwniczka z winami), gracze odkryją mroczne sekrety przeszłości odsłonięte przez chciwych Łowców Reliktów, którzy w swojej chęci zdobycia skarbów obudzili dawno zapomnianą cywilizację. Do zdobycia będą nowe zasoby, pancerze oraz bronie.

Więcej informacji na temat tego dungeonu znajdziecie w tym miejscu.

Dodatkowo studio Funcom udostępniło także kolejne płatne rozszerzenie – Debaucheries of Derketo, które wchodzi także w skład Przepustki na Rok 2.

Tym razem skupiono się na rozszerzeniu i tak już dość dużych możliwości budowlanych w Conan Exiles oraz wcielaniu się w role. Gracze znajdą w nim dziesięć nowych elementów budowlanych obejmujących między innymi platformy przymocowujące się do drzew oraz mosty linowe. Ponadto dodano także nowe elementy wystroju takie jak beczki, stojaki na wino, lady, zasłony, nowe łóżko, a nawet szachy.

W nowym DLC znaleźć można ponadto nowe stroje oraz pancerze, malowania, biżuterię oraz dwanaście ekskluzywnych emotek, takich jak chociażby żonglowanie piłkami, grożenie, zamyślenie, podnoszenie kufla piwa, rozbijanie kufla o ziemię, czy też pijaka.

ŹRÓDŁOForum
Poprzedni artykułGracze The Division 2 szykują się na wyprawę do Pentagonu
Następny artykułSerwery testowe ArcheAge: Unchained dostępne dla wszystkich graczy
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ragi

Wydaje mi się że darmowe dodatki wnoszą więcej do gry niż te płatne DLC, elementy budowlane wyglądają świetnie….ale tylko 10? i znowu pancerz i malowanie? no chyba za bardzo to idzie w customizacje postaci. To trochę mało, na duży plus jest nowy element budowlany w postaci fundamentu w innym kształcie, pozostałe są ładne, ale….mało.

Vanilia Soft

Wolałbym coś mega wielkiego raz na 2 a nawet 3 lata w stylu nowych trybów map …Dodania czegoś na kształt rywalizacjii ,po cholere grać w gre multi gdzie nie ma cienia rywalizacjii o cokolwiek…Mogli zrobić z tego MMO i bic sie z WOwem a tak to żal troche patrzec jak taki potencjał zmarnowano.

Ragi

Przecież w grze jest tryb pvp więc jak by nie patrzeć to rywalizacja jest pełna gębą😊 pytanie czy grasz na takim serverze, bo ja preferuje pve i swietnie sie bawie budujac bez rywalizacji. Conan jest mmo(z tego co mi Kinia wytłumaczyła😊) tylko że serwery sa mniejsze niż w WoW bo nie wiem czy serwer by ogarnął gdyby wszyscy zaczęli budować😊 z nowymi mapami to się zgadzam.

Vanilia Soft

I niby na czym polega ta rywlizacja ze jest nolife co gra po 18 h na dobe i rozpierdziela innym bazy z nudów …