Po sierpniowej premierze darmowego rozszerzenia Mroźna Północ w Conan Exiles, zrobiło się nieco cicho wokół tego survivalu. Można by powiedzieć, że nawet zbyt cicho…

Owszem, przez ostatni miesiąc mogliśmy obserwować jak Funcom zażarcie walczy z błędami, jakie pojawiły się po premierze na Xbox One, ale nic poza tym.

Nie martwcie się jednak i przygotujcie się na zalew informacyjny dotyczący tej gry.  Twórcy Conan Exiles przyznali bowiem, że w ostatnim czasie znacznie zaniedbali komunikację ze społecznością i błąd ten maja zamiar naprawić.

W każdy piątek, począwszy od najbliższego, cała ekipa Conan Exiles będzie organizować specjalne spotkanie, na którym wszystkie osoby będą opowiadać nad czym ostatnio pracowały. Dotyczy to zarówno nowych zawartości, jak i funkcji oraz naprawionych błędów. To wszystko spisane zostanie przez Community Managera, po czym informacje te od poniedziałku pojawiać się będą na kanałach społecznościowych studia Funcom.

Informacje do społeczności nie będą tylko o tym, nad czym pracują obecnie projektanci, ale wykorzystywane będą także do rozwiązywania problemów i wyjaśniania wątpliwości.

No cóż, w końcu chociaż jedna firma zdała sobie sprawę, że połowa sukcesu podczas wczesnego dostępu, to komunikacja z graczami.

Poprzedni artykułBlack Desert Online dodaje serwer PvP, uruchamia festiwal piwa
Następny artykułEkipa H1Z1: King of the Kill pracuje nad kolejnymi zmianami w rozgrywce
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Hary0n

Ja wreszcie kupiłem Conana znajomemu i kazałem ze sobą grać więc jestem zadowolony 😀
Tylko serwery padają co chwilę ostatnio.