To, że Zachodnia Wirginia w Fallout 76 jest postapokaliptycznym pustkowiem, nie oznacza, że gracze muszą zapomnieć o świętach, czy też specjalnych wydarzeniach. Nadciąga Halloween, więc także w Wild Appalachia będzie co robić.

Noc Psot zawita do gry już 29 października i przez tydzień do zgarnięcia będą nowe przedmioty tematyczne, takie jak kostiumy, halloweenowe latarnie i wiele innych rzeczy. Dodatkowo osoby, które założą podczas psot swoje ulubione kostiumy tematyczne – liczą się do nich te znalezione, wytworzone, zakupione oraz fasnachtowe maski – odblokują unikatowe nagrody.

A całe wydarzenie będzie miało miejsce w Whitespring – niezmiernie popularnym w Fallout 76 kurorcie.

JES-2R, szperacz, który najwyraźniej ma kilka luźnych przewodów, planuje zebrać psotnych mieszkańców w grupy i pozwolić siać im chaos na teranie tego kurortu. Miejsce zbiórki to ognisko psot niedaleko altany przy źródlanym pawilonie, skąd gracze wyruszą na wybuchową przebieżkę po parku, różnych budynkach i pięknym dziedzińcu.

Nastraszcie strażników, wysadzając samochody, wyraźcie swego artystycznego ducha na ścianach, wbijcie widelce w trawniki i nie tylko. Możecie nawet zatrzymać się przy miskach z łakociami w okolicy budynków i spróbować szczęścia – dostaniecie pysznego cukierka czy wrednego psikusa?

Poprzedni artykułThe Division 2: System Pasterza
Następny artykułThe Division 2: Specjalizacja Technik