Wraz z aktualizacją TU6 oraz premierą Epizodu 2: Ostatnia twierdza, ekipa The Division 2 wprowadziła do gry nową specjalizację – Technik.

Ten uzbrojony w wielostrzałową wyrzutnię pocisków samonaprowadzających specjalista, zaoferuje graczom nowy rodzaj rozrywki i skupi się głównie na wsparciu umiejętności pozostałych osób w drużynie.

Technik jest też uzbrojony w nową wersję ula – Fachowiec. Ten nietypowy rodzaj ula namierza sojusznicze umiejętności i zapewnia premię do obrażeń od umiejętności lub do ich przywracania, resetuje czas trwania umiejętności oraz naprawia je. Fachowiec działa zarówno w trybie przenośnym, obsługując jedynie umiejętności swego posiadacza lub też w trybie stacjonarnym wspomagając umiejętności sojuszników.

Badania polowe

Podobnie jak w przypadku specjalizacji Strzelec, do odblokowania Technika niezbędne jest przeprowadzenie specjalnych badań polowych. Jest to nic innego jak specjalne wyzwania w grze, które podzielone zostały na pięć faz, a każda z nich własny zestaw celów do zrealizowania i zapewnia indywidualne nagrody.

Dopiero po ukończeniu wszystkich pięciu faz, gracze uzyskają dostęp do specjalizacji Technik oraz do wyrzutni z pociskami samonaprowadzającymi.

Dla posiadaczy Przepustki Roku 1 specjalizacja ta odblokowywana jest automatycznie. Natomiast za ukończenie specjalnych badań polowych otrzymają oni dodatkowe i niepowtarzalne przedmioty kosmetyczne: emotki baseballowego miotacza i pałkarza, skórki broni Ogień Zaporowy i Balistyka, gogle noktowizyjne Technika oraz skórkę na broń charakterystyczną Prom.

Poprzedni artykułFallout 76 szykuje się na Halloween: zbliża się Noc Psot
Następny artykułArcheAge Unchained wystartował, nowe pakiety do kupienia