Fani No Man’s Sky doczekali się kolejnej aktualizacji związanej z sierpniowym rozszerzeniem Beyond, która to wprowadziła kilka nowości oraz usprawnień.

Zgodnie z informacją podaną przez studio Hello Games, No Man’s Sky przeżywa prawdziwy boom od czasu swojej premiery i dzięki temu twórcy są naprawdę zdeterminowani, by gracze regularnie dostawali nową zawartość.

Najważniejszą nowością dodaną w tym tygodniu są z pewnością specjalne misje weekendowe, dostępne od piątku do wczesnych godzin porannych w poniedziałek. Co tydzień pojawiać się będą kolejne misje, które to przez kilka najbliższych miesięcy opowiadać będą nową historię. Co ciekawe, to akcja tych misji osadzona została na jednej planecie, dzięki czemu gracze będą mieć większą szansę na spotkanie innych użytkowników No Man’s Sky. Oczywiście do zdobycia będą ciekawe nagrody oraz quicksilver.

Prócz weekendowych misji studio Hello Games ma zamiar także wyróżnić najciekawsze bazy. Korzystając ze specjalnego teleportera w Kosmicznej Anomalii, gracze będą mogli zwiedzać bazy polecane przez developerów oraz innych użytkowników. By ułatwić twórcom wyłapanie tych ciekawszych baz, należy w mediach społecznościowych związanych z No Man’s Sky zamieścić zdjęcia lub film wraz ze współrzędnymi portalu, galaktyką, nazwą użytkownika i platformą.

Prócz tego developerzy zwiększyli ilość pereł w stosie, dodali auto-zapisywanie postępów w grze podczas oddawania misji w Nexus, a także dodali możliwość zgłaszania baz oraz informacje na mapie o nazwie obecnej galaktyki.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułFinal Fantasy XIV usprawnia rzemiosło, dodaje rajd związany z NieR: Automata
Następny artykułCitadel: Forged with Fire z wersją 1.0 i nowymi broniami