Studio Wildcard po raz drugi opóźniło premierę pierwszej części DLC Genesis do swojej flagowej produkcji ARK: Survival Evolved.

Pierwotnie pierwsza część ARK: Genesis zadebiutować miała w grudniu 2019, po czym data premiery przesunięta została na styczeń 2020. Teraz natomiast twórcy gry ogłosili, że pierwsza część Genesis zadebiutuje 25 lutego 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło – prawda? Ponieważ premiera DLC przesunięta została na koniec lutego, to twórcy zdecydowali się przygotować dla graczy w ramach przeprosin specjalne Walentynkowe wydarzenie. Pierwotnym planem developerów było pominięcie tegorocznego wydarzenia, gdyż odbywałoby się ono zbyt blisko styczniowej premiery rozszerzenia.

I mimo, że do premiery ARK: Genesis zostały jeszcze cztery tygodnie, to studio Wildcard już teraz zaczęło przygotowania: dzisiaj znikają wszystkie serwery PvP Legacy, czyli te istniejące przed oficjalną premierą ARK: Survival Evolved. Po ich likwidacji, osoby posiadające na nich postacie będą mogły ściągnąć i zachować ich dane.

A tymczasem gracze mają różne pomysły na granie w ARK: Survival Evolved. Niektórzy z nich tak bardzo lubią serię Gothic, że próbują odtworzyć to uniwersum na wyspie:)

 

Poprzedni artykułThe Division 2: biblioteka rekalibracji oraz zmiany w umiejętnościach
Następny artykułAstaria MMORPG debiutuje dziś na Steam