Począwszy od dzisiaj, aż do połowy lutego – a konkretnie to do czasu wprowadzenia aktualizacji 5.2, fani Final Fantasy XIV mogą zdobyć mnóstwo atrakcyjnych nagród.

Podejmując się różnych wyzwań grupowych, a także rajdów i scenariuszy, gracze otrzymywać będą Irregular Tomestone of Soldiery, z którymi mogą się udać do oznaczonych Moogle znajdujących się w Gridani, Uldah oraz Limsa Lominsa.  Warto dodać, że dołączenie do trwającego wyzwania, a także grupy z niepełną ilością użytkowników, będą nagradzane tymi specjalnymi tokenami.

Różne dungeony i wyzwania nagradzać będą różną ilością tokenów. Oczywiście za ukończenie tych najbardziej czasochłonnych: Castrum Meridanum oraz Praetorium, otrzyma się ich najwięcej: odpowiednio 10 i 7.

A co można zdobyć za te Tomestone? Kilka wierzchowców, stroje, emotki, zwoje muzyczne, miniony, karty i wiele innych rzeczy.

Naprawdę jest w czym wybierać.

A jeśli ktoś z Waszych znajomych od ponad trzech miesięcy nie logował się do gry, to jest to także dobry czas by zachęcić go do powrotu. Do 17 lutego aktywna będzie akcja „Callback Campaign„. Powracający gracze otrzymają 7-dniowy czas gry oraz srebrne pióra, które mogą wymienić na ekwipunek. A jeśli zdecydują się przedłużyć subskrypcję, to osoby zapraszające będą mogły zdobyć unikalne wierzchowce.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułEkipa New World wycofuje się z pełnego PvP – to dramat dla fanów PvP
Następny artykułGhost Recon Breakpoint ujawnia plany na I kwartał 2020 roku
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Nsuidara

Niech to, chyba skuszę się. Jaki serwer polecacie ?

Kinya Turbgroszka

Spriggan oczywiście 🙂