Od momentu wprowadzenia do The Division 2 trybu Hardcore – gdzie śmierć oznacza koniec przygody i trzeba zakładać nową postać – co niektórzy gracze, snuli plany związane ze zdobyciem chyba najtrudniejszego w tej chwili osiągnięcia w grze: ukończeniem najazdu Czarna Godzina właśnie w tym trybie.

I udało się!

Po wielu tygodniach przygotowań, robieniu co tylko możliwe, by uniknąć śmierci swoich postaci, zdobyciu odpowiedniego wyposażenia oraz odbyciu kilku próbnych najazdów, pięciu dzielnych członków klanu [POL] Turbogroszki na PC wraz z trzema zaprzyjaźnionymi agentami z innych polskich klanów, ukończyli najazd Czarna Godzina w trybie Hardcorowym!

Co ważne, nikt nie zginął, a to oznacza, że postacie te nadal są dostępne, więc pewnie to nie koniec przygód w tym trybie.

By nie rozpraszać się widzami i dopingującymi komentarzami, kanał Najazdowy na naszym Discordzie został zablokowany na czas tego wyzwania. Dzielni Agenci w ciszy i w spokoju pokonywali kolejnych Bossów, a jednemu z nich udało się nawet zdobyć Orzełka.

Serdeczne gratulacje należą się: Alebazi, Stratys, Mr.Online, Rudecky, ChuckTheGrampa, a także TMA_Cieniu oraz Lucas93PL.

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here