Wielkimi krokami zbliża się rozszerzenie Władcy Nowego Jorku do The Division 2, ale mimo tego, że wiele informacji zostało nam już udostępnionych, to i tak, co chwilę dowiadujemy się czegoś nowego.

Poniżej kilka informacji, które mogliście przegapić, a pomogą się Wam przygotować do nadchodzących zmian.

Dwie biblioteki rekalibracji

Jeśli macie nadzieję, że będziecie mogli użyć zbierane przez Was talenty oraz prawie idealne statystyki z poziomu 30 w rekalibracji przedmiotów na poziomach 31+, to jesteście w błędzie.

Aktualizacja TU8 wprowadzi sporo zmian w rekalibracji, a jedną z nich będzie możliwość zapamiętywania statystyk i talentów w specjalnej bibliotece. Tyle, że 3 marca otrzymamy dwie oddzielne biblioteki rekalibracji: jedna na poziom 30 i druga na poziom 31+.

Co ważne, to nie będziemy mogli użyć ani talentów, ani statystyk z poziomów 31-40 na przedmiotach z poziomu 30 i odwrotnie. Developerzy nie chcą, by po Waszyngtonie biegały 30 poziomowe postacie z talentami oraz statystykami z wyższych poziomów.

Egzotyki

Wszystkie egzotyki trzeba będzie ponownie zdobyć na poziomie 40, w ten sam sposób, jak zdobywaliśmy je na poziomie 30.

Twórcy chcą, by gracze skupili się w pierwszej kolejności na nowych egzotykach i przedmiotach dodawanych wraz z rozszerzeniem – przynajmniej na początku. W planach jest by w późniejszym czasie umożliwić graczom ulepszenie egzotyków z poziomu 30 na 40 wykorzystując w tym celu materiały pozyskane z demontażu tych przedmiotów.

Poziom 30, a GS 515 i poziom 31

Osoby, które nie zdecydują się na zakup rozszerzenia Władcy Nowego Jorku, będą mogły ulepszać swoją 30-poziomową postać zdobywając nieco lepsze wyposażenie o klasie 515.

Pozostali gracze, zaczną wymieniać swój ekwipunek gdy tylko osiągną poziom 31. Zgodnie ze słowami developerów, już fioletowe przedmioty poziomu 31 będą znacznie lepsze od tych z poziomu 30. Na poziomie 40 podstawowa wartość pancerza dla postaci będzie wynosiła 600.000, dodajcie do tego modyfikatory i będziecie mieć nawet 850.000 pancerza.

Stół rzemieślniczy

Dobra wiadomość  jest taka, że nie będziemy musieli ulepszać naszego stołu rzemieślniczego. Podobnie jak w przypadku pierwszego levelowania naszej postaci na poziomach 1-30, stół będzie zwiększał poziom wraz z naszą postacią, aż osiągnie maksymalny 40.

Wszystkie posiadane plany – z wyjątkiem egzotyków – będzie można wykorzystać na poziomach 31-40.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, to dajcie znać w komentarzach – postaram się Wam na nie odpowiedzieć.

Poprzedni artykułConan Exiles ulepsza system towarzyszy, Funcom testuje launcher
Następny artykułPopulation Zero to survival MMO z cotygodniowym resetem