W grudniu do Conan Exiles trafiła sporych rozmiarów aktualizacja, która między innymi dodała wierzchowce oraz możliwość rozwijania niewolników, których od tego momentu zaczęto nazywać towarzyszami. Zresztą nie na darmo, skoro by podnieść im statystyki, trzeba brać ich na wspólne wypady w teren.

Oczywiście, jak się było można tego spodziewać, system rozwijania towarzyszy wzbudził wśród graczy pewne kontrowersje, ale najbliższa aktualizacja ma to naprawić – a przynajmniej część z nich.

Na serwer testowy Conan Exiles trafiły dzisiaj pierwsze zmiany, które obejmują między innymi nowy interfejs, możliwość zerwania zależności na dystans oraz przywołanie do siebie tych znajdujących się w okolicy.

Ponadto Funcom w końcu doszedł do słusznego wniosku, że przy takiej ilości gier oraz ilości informacji z nimi związanych, dobrze by było zapewnić graczom miejsce, gdzie wszystko znajdzie się w jednym miejscu. W planach jest wprowadzenie w niedługim czasie wspólnego launchera dla wszystkich gier tego studia i pierwsze testy tej funkcji są już w toku.

Poprzedni artykułFinal Fantasy XIV wprowadza aktualizację 5.2: nowe misje, wyzwania, wędkarstwo oceaniczne i inne
Następny artykułThe Division 2: wyposażenie i egzotyki na poziomie 31+
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Ragi

uhh niech zrobią tą nową mapę i lecimy z tematem! 😀

jak by dali możliwość by podążało za nami kilku towarzyszy to już w ogóle było by ciekawie, bo to naprawdę mogło by się przerodzić w walki na większą skalę, chociaż jestem świadomy z iloma problemami borykali by się wtedy gracze i servery 😉