Już w kwietniu Zachodnia Wirginia ulegnie sporej zmianie. Zapowiedziane na 7 kwietnia rozszerzenie Wastelanders do Fallout 76, doda bowiem nowe regiony, kampanię fabularną, a także postacie niezależne (NPC).

Wszystkie postacie niezależne, które napotkacie na swej drodze, należeć będą do jednej z dwóch frakcji: osadników oraz bandytów. Jednak bez względu na to, czy będziecie chcieli z nimi się zaprzyjaźnić, czy też może sprawić im „łomot”, kluczową rolę w interakcji z nimi odegra nowy system dialogowy.

Nieważne, czy rozmawiać będziecie z ze swoim ulubionym sojusznikiem, liderem frakcji, czy też jedną z wielu innych postaci, to na Waszym ekranie pojawi się szereg opcji odpowiedzi. Słowa, których użyjecie podczas konwersacji, mogą być potężniejsze niż myślicie. Podjęte decyzje pomogą Wam nawiązać sojusze, znaleźć alternatywny sposób osiągnięcia celów, a nawet wpłynąć na Waszą reputację u osadników i bandytów.

A jeśli chcecie zobaczyć jak to będzie wyglądać, to podczas odbywających się w miniony weekend targów PAX East, ekipa z Bethesda Softworks omówiła pokrótce drzewka dialogowe, pokazała wnętrza nowych lokacji, nowe bronie oraz kilka innych ciekawostek. Prócz tego uczestnicy targów mieli okazję zagrać w demo, którego zapis zamieszczam poniżej.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here