Wiem, że obecnie fani The Division 2 – wliczając w to i mnie, przemierzają ulice Nowego Jorku, ale zdałam sobie sprawę, że nie pokazałam Wam jak cudnie wyglądają parki rozrywki, które pojawiły się w grze wraz Epizodem 3: Coney Island.

Ostatni Epizod Roku 1 dodał do gry jedynie dwie misje fabularne, co z jednej strony mogło rozczarować co niektóre osoby, ale z drugiej strony  panujący w nich klimat zachwycił nawet tych najbardziej marudnych graczy. Poza tym, misje te są także wprowadzeniem do rozszerzenia Władcy Nowego Jorku, więc każdy gracz The Division 2 powinien wiedzieć, dlaczego po raz kolejny udajemy się na Manhattan.

Tak wiele się działo w ostatnich tygodniach w The Division 2, że przed premierą rozszerzenia, udało mi się tylko raz udać na eksplorację Coney Island. Powiem Wam uczciwie, że nie spodziewałam się aż takiej feerii kolorów i dźwięków. To miejsce mnie oczarowało.

Jeśli gracie w The Division 2, to uważam, że powinniście poświęcić nieco czasu, by w spokoju zwiedzić ten park rozrywki i odkryć wszystkie nieszpodzianki poukrywane w tym miejscu przez twórców.

Poniżej kilka zdjęć z Coney Island – mam nadzieję, że się Wam spodobają 🙂

Poprzedni artykułGhost Recon Breakpoint zapowiada premierę Epizodu 2: Tajna Władza oraz trybu realistycznego
Następny artykułThe Division 2: Przestańcie się mazać i zbierzcie lepszy sprzęt