Po długim oczekiwaniu, dwutygodniowym opóźnieniu, a także małych problemach technicznych, nowy rozdział do The Elder Scrolls Online: Greymoor jest już dostępny na PC. Gracze na PS4 i Xbox One otrzymają ten rozdział dopiero 9 czerwca.

Tym razem gracze udadzą się do Zachodniego Skyrim, gdzie poznają ponurą historię o pradawnych, ukrytych zagrożeniach i dawno zapomnianych tajemnicach. Region ten zaatakowany bowiem został przez nieznane siły, a gracze muszą odkryć tajemnicę będącą sednem spisku pochodzącego z podziemnego królestwa Blackreach.

Jeśli chodzi o fabułę, to w Greymoor pojawiają się wampiry, wilkołaki, olbrzymy, wiedźmy, jak i inni złoczyńcy. Jednak nie samą fabułą gracze ESO żyją, i nowy rozdział wprowadza także multum innych nowości.

Nowy system zbierania Antyków pozwoli na zdobycie mnóstwa unikalnych nagród. Prócz tego do dyspozycji graczy oddano nowe meble, przedmioty mityczne, wierzchowce, a nawet machiny oblężnicze. A jeśli to nadal nie jest wystarczające, to ci najbardziej wytrwali fani The Elder Scrolls Online mogą przetestować swoje umiejętności w nowym rajdzie – Kyne’s Aegis Trial.

ESO: Greymoor dodaje także dziesięć nowych zestawów wyposażenia, nowe kolekcje, barwniki oraz tytuły.

Ale to nie wszystko, bo także dzisiaj udostępniono darmową aktualizację 26, która wprowadza wiele ulepszeń i poprawek. Przede wszystkim odnowiono Wampiry, poprzez ulepszenie funkcji pożywiania się na na NPC, która uczyni ich silniejszymi, a także dodanie nowych umiejętności.

Aktualizacja 26 wprowadza także kilka ulepszeń optymalizujących wydajność gry, a także dodaje tryb precyzyjnego edytowania dla fanów housingu.

To kto z Was zagra w ESO: Greymoor?

 


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554