Po wielu opóźnieniach wygląda na to, że 28 września jest ostateczną datą premiery New World i nie zobaczymy już żadnych więcej zmian.

Jest to dobra wiadomość, ale jeszcze lepsza jest taka, że już za kilkanaście dni będziemy mogli jeszcze raz wypróbować te produkcję oraz wszystkie wprowadzone w ostatnim czasie przez developerów zmiany.

W trakcie ostatnich zamkniętych beta testów w New World zagrało ponad milion osób! Niestety, gracze doświadczyli wielu problemów z serwerami, co spowodowało długie czasy oczekiwania i nie pozwoliło niektórym zainteresowanym osobom zajrzeć do Aeternum. I dlatego też by upewnić się, że każdy będzie mieć szansę na wypróbowanie New World przed premierą, studio Amazon zapowiedziało otwarte beta testy!

Otwarte beta testy rozpoczną się już 9 września o godzinie 16:00 i potrwają do 13 września, do godziny 09:00. Wszyscy zainteresowani gracze będą mogli poprosić na Steam o dostęp do beta testów począwszy od 8 września, od godz. 16:00 CEST.

Prócz tego, ekipa New World rusza z kolejnymi alfa testami objętymi klauzulą poufności, więc jeśli braliście już w nich udział lub też zgłaszaliście chęć udziału, to warto sprawdzać pocztę.

Niestety, na ten moment nie wiemy, jakie zmiany i poprawki wprowadzono do New World. Informacje o nich zamieszczone zostaną dopiero przed startem otwartych beta testów.

Zgodnie ze słowami ekipy New World, nadchodzące testy pozwolą developerom upewnić się, że rozwiązali wiele problemów zgłoszonych przez graczy, a także przetestować infrastrukturę serwerową oraz zwiększoną pojemności serwerów.

Poprzedni artykułZnamy datę premiery Valheim: Hearth and Home!
Następny artykułNo Man’s Sky: Frontiers – czas zarządzać własną osadą