PIONER to gra, która z pewnością wyróżnia się z tłumu. Ogłoszona pierwotnie trzy lata temu, jednak tak naprawdę prace nad nią trwają od kilkunastu miesięcy, kiedy to od nowa temu zebrano ekipę i zmieniono podejście do rozgrywki.

W planach twórców jest by stworzyć ciekawą produkcję łącząca w sobie aspekty MMORPG, strzelanki i survivali. Pioner oferować ma graczom wyjątkowe misje fabularne, kooperację oraz walkę o przetrwanie w formie konfliktu PvP na Ziemiach Niczyich.

W uniwersum tym będziemy mogli poruszać się dowolnie po mapie, podobnie jak w ESO, czy też będącym inspiracją STALKERze. Znajdziemy w nim różnego rodzaju cele oraz wyzwania, a do tego napotkani przeciwnicy i postacie niezależne reagować będą na zmiany pogody, pory dnia oraz to czy gramy solo, czy też w grupie.

Do dyspozycji graczy oddanych zostanie multum wyposażenia i broni, które maja wpływ nie tylko na szybkość poruszania się postaci, ale i na łatwość z jaką zabijamy konkretnych przeciwników. Ponadto do pomocy otrzymamy wiele dodatkowych urządzeń z ciekawymi funkcjami, takimi jak zegarki, pady, czy też dozymetry.

Najnowszy materiał filmowy przybliża nam nieco rozgrywkę, skupiając się na postaciach niezależnych, które spotkamy przemierzając tę niebezpieczną wyspę.

Czytaj także: Pierwsze spojrzenie na system walki w Pioner

Wstępna data premiery Pioner we wczesnym dostępie ustalona została na koniec 2021 lub początek 2022 roku w modelu biznesowym Buy-to-Play.

Poprzedni artykułIcarus z nowym modele biznesowym, trybem OutPosts oraz datą premiery
Następny artykułESO Plus Free Trial – lista rzeczy które warto wykonać
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulasD

Czekaj czekaj, solo? w grupie? Tam nie miało być PvP na poczatku? czy to taki co-op survival strzelanka? Bo jak Co-op survival strzelanka to mają moja uwagę!