Już dzisiaj o 18:00 – o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem – startuje Operacja Stalowy Ogier, drugi najazd w The Division 2. Jest to, zgodnie ze słowami developerów, najtrudniejszy projekt, który kiedykolwiek udostępnili graczom.

Podczas Operacji Stalowy Ogier zdobyć będzie można wiele atrakcyjnych nagród, wliczając w to dwie bronie egzotyczne: karabin Żarłoczna i rewolwer Regulus, jak również nowe zestawy wyposażenia: leczący, jak i dla tanka: Inicjatywa dla Przyszłości i Stalowy Bastion.

Udział w najeździe jest darmowy dla wszystkich i może w nim wystartować każda grupa złożona z ośmiu graczy. Jednak tylko jedna taka grupa na każdej platformie będzie mogła szczycić się tytułem „Pierwszych na świecie” i zostanie upamiętniona na obrazie wiszącym w Białym Domu.

Jak się można spodziewać, wielu streamerów będzie transmitować te zmagania na Twitch.tv. I dlatego, by uczcić to wydarzenie, ekipa The Divison 2 aktywuje na niektórych kanałach Twitch Drops. Do zgarnięcia będzie unikalne nakrycie głowy oraz zawieszka.

Oznacza to ni mniej ni więcej, że wystarczy pooglądać zmagania poszczególnych drużyn w czasie najazdu, żeby otrzymać na własność nagrody!

UWAGA: Twitch Drops można zdobyć tylko po połączeniu kont Ubisoft i Twitch w TYM MIEJSCU. Szczegółowe instrukcje jak to zrobić, znajdziecie w tym dokumencie.

Listę streamerów znajdziecie na tej stronie, chociaż po doświadczeniach z premiery rozszerzenia Władcy Nowego Jorku, unikałabym oficjalnych kanałów Ubisoft, bo mimo zapowiedzi, nie miały one włączonych Twitch Drops.

Po określonym czasie oglądania uprawnionego streamu (30 min zawieszka, 90 min na nakrycie głowy), gracze otrzymają na Twitch informację o zdobyciu nagród.

Streamerzy z potwierdzonymi Twitch Dropami podczas Operacji Stalowy Ogier (tylko 30 czerwca):

To co: oglądacie, czy też bierzecie udział w wyścigu?

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułFortnite opuszcza wczesny dostęp, tryb PvE nie będzie jednak darmowy
Następny artykułEkipa Final Fanasty XIV ogłosiła datę premiery aktualizacji 5.3